کد خبر: ۸۳۴۷۶۰
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۲

انهدام باند ۳ شعبه‌ای فروش مخدر شیشه در تهران

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از کشف ۶۶ کیلوگرم مخدر صنعتی شیشه از سه مخفیگاه متعلق به اعضای یک باند خرید و فروش موادمخدر خبر داد.
انهدام باند ۳ شعبه‌ای فروش مخدر شیشه در تهران
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ ضرغام آذین دراین‌باره گفت:‌ مأموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ  در راستای مبارزه با سوداگران مرگ، با انجام کار اطلاعاتی شبانه روزی و بهره‌گیری از شیوه‌های نوین پلیسی از فعالیت یک باند تهیه شیشه از یکی از کشورهای همسایه و توزیع آن در نقاط مختلف شهر تهران با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی از سوی ماموران مشخص شد که متهمان که اعضای یک باند هستند، در نقاط مختلف شهر تهران مخفیگاه‌هایی را برای خود ایجاد کرده و به نوعی هر مخفیگاه‌ را به شعبه‌ای برای فروش و توزیع موادمخدر بدل کرده‌اند.  

آذین با بیان اینکه اعضای این باند محموله‌های قاچاق شیشه را در این سه مخفیگاه خود پنهان کرده بودند، گفت: سه باب منزل مسکونی که از سوی متهمان به  پاتوق اسعمال و توزیع مخدر شیشه بدل شده بود، از سوی ماموران مورد شناسایی قرار گرفت و آنان پس از  کسب مجوز قضائی در یک عملیات منسجم به هر سه باب منزل مراجعه کردند که در جریان آن از این سه محل ۶۶ کیلوگرم شیشه و ادوات مصرف آن کشف و ضبط شد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه در این راستا پنج نفر از اعضای این باند نیز دستگیر شدند، گفت: این افراد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرده و در نهایت نیز پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.  

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین