کد خبر: ۸۳۴۷۹۲
تاریخ انتشار : ۲۶ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۷

خمس: VAR مهمترین چیز در فوتبال نیست!

سرمربی تیم فوتبال تراکتور گفت: VAR مهمترین چیز در فوتبال نیست. امکانات مهم‌تری وجود دارد که باید ایجاد شود.
خمس: VAR مهمترین چیز در فوتبال نیست!
آفتاب‌‌نیوز :

تراکتور در هفته بیست و ششم مهمان ملوان بود و با حساب یک بر یک مقابل این تیم متوقف شد، پاکو خمس در نشست خبری بعد بازی مقابل ملوان، اظهار کرد: همان طور که انتظار داشتیم، بازی سختی بود، ولی من از بازیکنانم راضی هستم؛ چرا که کنترل بازی دست ما بود و توپ را سریع به گردش در می‌آوردیم. روی یک اشتباه توپ را از دست دادیم و حریف از تک موقعیت استفاده کرد. ما به خوبی به بازی برگشتیم و مقابل تیم جنگنده‌ای مثل ملوان در این شرایط استادیوم به گل دست یافتیم.

وی در رابطه با چمن ورزشگاه، گفت: من از مهمان‌نوازی باشگاه ملوان تشکر می‌کنم. چمن این ورزشگاه یکی از بهترین چمن‌های ایران است و امیدوارم سایر باشگاه‌ها هم در این زمینه از ملوان پیروی کنند.

داور ۴۰ ثانیه زودتر سوت پایان مسابقه را زد
سرمربی تراکتور تاکید کرد: من در خصوص پنالتی و داوری اظهار نظر نمی‌کنم. همان طور که داور پنالتی گرفت، ۴۰ ثانیه قبل از اینکه وقت‌های تلف شده به پایان برسد و در حالی که چهار بازیکن ما در حمله بودند، سوت پایان بازی را زد.

امکانات مهم‌تری نسبت به VAR باید ایجاد شود!

وی در رابطه با نبود VAR در لیگ ایران، توضیح داد: VAR مهمترین چیز در فوتبال نیست. امکانات مهم‌تری وجود دارد که باید ایجاد شود. همگی باید برای ایجاد امکانات و بهتر شدن فوتبال ایران کمک کنیم.  

پروژه تراکتور برایم جذاب بود

خمس در خصوص دلایلش برای حضور در فوتبال ایران، توضیح داد: باشگاه تراکتور پیشنهاد جذابی داشت و من پروژه این باشگاه را پسندیدم و برای موفقیت به ایران آمده‌ام.

در بهترین باشگاه ایران هستم

خمس در پاسخ به این سوال که آیا سرمربیگری تیم ملی ایران را می‌پذیرید؟ بیان کرد: فکر می‌کنم من در بهترین باشگاه ایران هستم و خوشحالم که اینجا حضور دارم؛ همچنین تیم ملی هم مربی بسیار خوبی دارد. باشگاه تراکتور امکانات لازم را برایم فراهم کرده و همواره رفتار محترمانه‌ای با من دارند.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تصمیم داور مبنی بر زود تمام کردن بازی به ضرر تراکتور شد؟ گفت: ما تصمیم گرفتیم راجع به داوری صحبت نکنیم. داوری در یک بازی به نفع تیم‌ها و در بازی دیگر به ضررشان است. وقتی هر دو طرف از داوری ناراضی هستند، پس اتفاقاتی بوده است. ما سعی می‌کنیم برای ارتقای سطح داوری کمک کنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین