کد خبر: ۸۳۴۹۴۵
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۴۲

بازداشت مردی که دختر نوجوان را با وعده ازدواج از خانه فراری داد

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از بازگرداندن دختر نوجوانی که با اغفال پسری جوان و به قصد ازدواج با او از خانه فرار کرده بود، خبر داد.
بازداشت مردی که دختر نوجوان را با وعده ازدواج از خانه فراری داد
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ علی ولیپور گودرزی دراین‌باره گفت: اوایل فروردین‌ماه امسال زن جوانی به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ مراجعه کرد و به  کارآگاهان گفت که ساعتی قبل دختر نوجوانش برای خرید از خانه بیرون رفته اما دیگر بازنگشته است. در همین راستا نیز پرونده‌ای در این اداره که ویژه فقدان است تشکیل شده  تیمی از کارآگاهان رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند.

وی با اشاره به حضور ماموران در محدوده زندگی این دختر و انجام بررسی‌های اولیه گفت:‌ ماموران با بهره‌گیری از شیوه‌های نوین کشف جرم متوجه شدند که دختر نوجوان اصلا به سوپرمارکت مراجعه نکرده است. آنان در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی متوجه شدند، دختر گمشده توسط یک پسر جوان با شگرد ازدواج اغفال شده و از خانه فرار کرده است که همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان هویت متهم را شناسایی کنند.

ولیپور گودرزی گفت: ماموران در گام ‌بعدی با بررسی‌های تخصصی مخفیگاه پسر جوان را شناسایی کردند و در ادامه پس از هماهنگی‌ با مرجع قضائی و اخذ مجوز عملیات در جریان یک عملیات پلیسی موفق به دستگیری این فرد شده و دختر نوجوان را نیز به خانواده تحویل دادند.  

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد پس از انتقال به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ و در جریان تحقیقات ابتدایی ضمن ابراز ندامت و پشیمانی به جرم خود مبنی بر اغفال دختر نوجوان با شگرد وعده‌های پوشالی و دروغین ازدواج اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین