کد خبر: ۸۳۴۹۴۷
تاریخ انتشار : ۲۷ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۱

رفع ایرادات شورای نگهبان درخصوص قانون عدالت اداری

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی از بررسی و رفع ایرادات شورای نگهبان در رابطه با قانون عدالت اداری، موضوع مالکیت صنعتی و ماده ۱۱ لایحه شورا‌های حل اختلاف در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
رفع ایرادات شورای نگهبان درخصوص قانون عدالت اداری
آفتاب‌‌نیوز :

سیدکاظم دلخوش در تشریح جلسه امروز (یکشنبه) کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در جلسه امروز سه موضوع در دستور کار نمایندگان قرار داشت که این سه دستور اعاده شده از سوی شورای نگهبان بود.

وی افزود: دستور اول در ارتباط با قانون عدالت اداری بود که ایرادات شورای نگهبان و مواردی که نظرات مجمع تشخیص مصلحت نظام بود مورد بررسی قرار گرفت و تأیید نهایی شد.

نماینده مردم صومعه سرا در ادامه گفت: دستورکار بعدی در مورد موضوع مالکیت صنعتی بود که دو ماده آن اصلاح شده و از سوی شورای نگهبان اعاده شده بود که آن نیز مورد رسیدگی قرار گرفت و کمیسیون قضائی و حقوقی نظر خود را ارائه کرد.

دلخوش در خصوص دستورکار سوم کمیسیون قضائی در جلسه امروز (یکشنبه) تصریح کرد: دستور کار سوم کمیسیون در رابطه با بحث شوراهای حل اختلاف و ماده ۱۱ لایحه شوراهای حل اختلاف بود که مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت و قرار شد که ماده ۱۱ با کل تبصره ها و بندهای آن رسیدگی شده و نهایتا برای طرح در دستور صحن مطرح شود.

سخنگوی کمیسیون قضائی و حقوقی مهمانان حاضر در جلسه امروز کمیسیون متبوعش را نمایندگانی از مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی، دولت، دستگاه قضائی و شورای نگهبان اعلام کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین