کد خبر: ۸۳۵۱۱۲
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۸

حمدان دقلو: جنگ کنونی ما بهای دموکراسی است

فرمانده نیرو‌های واکنش سریع در سودان از جامعه بین الملل خواست تا علیه "جنایت‌های" عبدالفتاح البرهان، فرمانده ارتش سودان مداخله کند.
حمدان دقلو: جنگ کنونی ما بهای دموکراسی است
آفتاب‌‌نیوز :

محمد حمدان دقلو، فرمانده نیروهای واکنش سریع در توئیت‌هایی نوشت: جامعه بین الملل باید در حال حاضر دست به کار شده و علیه جنایت‌های عبدالفتاح البرهان، ژنرال سودانی مداخله کند، او یک تندرو است که غیرنظامیان را از هوا هدف قرار می‌دهد و ارتش او عملیات وحشیانه‌ای را علیه بی گناهان به راه انداخته است.

به گزارش القدس العربی، وی گفت: ما با اسلام‌گراهای تندرو مقابله می‌کنیم که امید دارند سودان منزوی و به دور از دموکراسی باقی بماند. ما به تعقیب البرهان و سپردن او به دست عدالت ادامه خواهیم داد.

دقلو عنوان داشت: نبردی که ما در حال حاضر وارد آن شده ایم، بهای دموکراسی است. ما به هیچ کس حمله نکرده و اقدامات ما صرفاً پاسخی به محاصره و تعدی به نیروهایمان است. ما به خاطر مردم سودان مبارزه می‌کنیم تا دموکراسی که ما از دیرباز خواهان آن بوده‌ایم، تضمین شود.

دقلو اظهار داشت: ما تمامی تدابیر ممکن را برای تضمین امنیت مردم اتخاذ می‌کنیم. ما اجازه وارد شدن هیچ ضرری به آنها را نخواهیم داد و تمام تلاش خود را برای حمایت از دموکراسی و حکم قانون در سودان می‌کنیم. ما پیروز خواهیم شد و صلح و ثبات را رقم می‌زنیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین