کد خبر: ۸۳۵۱۳۷
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۸

بررسی و اصلاح موادی از لایحه ارتقای امنیت زنان در کمیسیون مشترک

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از جلسه مشترک این کمیسیون با کمیسیون‌های قضائی، فرهنگی و بهداشت مجلس به منظور بررسی و اصلاح موادی از لایحه ارتقای امنیت زنان خبر داد.
بررسی و اصلاح موادی از لایحه ارتقای امنیت زنان در کمیسیون مشترک
آفتاب‌‌نیوز :

کیومرث سرمدی در تشریح جلسه امروز (دوشنبه) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت: کمیسیون اجتماعی امروز در بحث لایحه «پیشگیری از آسیب دیدگی و ارتقای امنیت زنان در برابر سوء رفتار» به عنوان کمیسیون اصلی جلسه مشترکی با کمیسیون های قضائی و حقوقی، فرهنگی و بهداشت و درمان مجلس داشت که موارد کلی در این جلسه مطرح شد.

وی افزود: همچنین در جلسه امروز کمیسیون اجتماعی اصلاح بندها و تبصره هایی از لایحه ارتقای امنیت زنان که کلیات آن در مجلس به تصویب رسیده است مورد بررسی قرار گرفت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کمیسیون اجتماعی جلسه اختصاصی نیز برای اصلاح اشکالات شورای نگهبان در بحث ساماندهی کارکنان دولت داشت که تعدادی از بندها آن  بررسی شد و واژه هایی که ابهام داشت و ایراداتی که شورای نگهبان بعضا به لحاظ کاربردی به این طرح گرفته بود اصلاح شد و نظر شورای نگهبان را با حضور کارشناسان بررسی کردیم و در نهایت ادامه رسیدگی به این موضوع به جلسه بعدی کمیسیون موکول شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین