کد خبر: ۸۳۵۳۱۸
تاریخ انتشار : ۲۹ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۱۰

امضای تفاهمنامه همکاری بین نیرو‌های زمینی ارتش و سپاه

تفاهم نامه همکاری بین دو نیروی زمینی ارتش و سپاه در حوزه‌های سخت و نرم افزای با حضور فرماندهان دو نیرو به امضا رسید.
امضای تفاهمنامه همکاری بین نیرو‌های زمینی ارتش و سپاه
آفتاب‌‌نیوز :

تفاهم‌نامه گسترش همکاری و هم‌افزایی بین دو نیروی زمینی ارتش و سپاه امروز با حضور فرماندهان نزاجا و نزسا به امضا رسید.

طبق تفاهم‌نامه‌ای که به امضای سردار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه و امیر کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران رسید، سطح همکاری و هم‌افزایی دو نیرو در حوزه‌های گوناگون نرم‌افزاری و سخت‌افزاری گسترش می‌یابد و وارد مرحله تازه‌ای خواهد شد.

به گزارش سپاه نیوز، فرمانده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که امروز به همراه تعدادی از معاونین برای دیدار و تبریک روز ارتش جمهوری اسلامی ایران با همتای ارتشی خود در ستاد فرماندهی این نیرو حضور پیدا کرد، درباره این تفاهم‌نامه اظهار داشت: سطح همکاری ما و همرزمان ما در نیروی زمینی ارتش در حال حاضر خوب است؛ اما با اجرایی شدن مفاد این تفاهم‌نامه جدید، شاهد مرحله تازه‌ای از گسترش تعامل، تبادل، همکاری و هم‌افزایی خواهیم بود.

وی افزود: این اقدام در پی دیدار و توافقات سردار سلامی فرمانده کل سپاه و امیر موسوی فرمانده کل ارتش و تأیید فرماندهی معظم کل قوا انجام شد.

فرمانده نیروی زمینی ارتش نیز در این دیدار ضمن تشکر از حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه و معاونین وی در ستاد فرماندهی نزاجا، گفت: ارتش و سپاه به منزله یک لشکر واحد الهی تا ظهور حضرت ولی عصر (عج)، در رکاب نایب آن حضرت، آماده جانفشانی و اجرای منویات و مأموریت‌ها هستند.

امیر حیدری اضافه کرد: با تکمیل حلقه‌های همکاری و هم‌افزایی ارتش و سپاه، قدرت نظامی و دفاعی جمهوری اسلامی ایران برای مقابله با تهدیدات، به سطح بی‌نظیری در منطقه و جایگاه کم‌نظیری در دنیا ارتقا پیدا خواهد کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین