کد خبر: ۸۳۵۴۹۵
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۸

علم‌الهدی: ارتش جمهوری اسلامی، نماد نیروی نظامی امام زمان (عج) است

احمد علم‌الهدی در دیدار با امیر سرتیپ رضا آذریان و جمعی از فرماندهان و افسران قرارگاه منطقه‌ای شمال‎شرق نزاجا که به میزبانی دفتر نماینده، ولی فقیه در خراسان رضوی برگزار شد، با بیان اینکه توطئه انحلال ارتش در ابتدای پیروزی انقلاب یک نقشه آمریکایی برای نابودی ایران اسلامی بود، گفت: در آن زمان اگرچه این ندای شوم از حلق وابستگان کمونیسم بیرون می‌آمد، اما در اصل یک توطئه پیچیده آمریکایی بود که در آن وابستگان آمریکا تلاش داشتند تا ارتش را منحل کنند که اگر نقشه‌هایشان در عرصه‌های جاسوسی ختم به نتیجه مطلوبشان نشد، وارد جنگ نظامی شوند و کشور را نابود کنند.
علم‌الهدی: ارتش جمهوری اسلامی، نماد نیروی نظامی امام زمان (عج) است
آفتاب‌‌نیوز :

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی افزود: ۲۹ فروردین، روز تولد دوباره ارتش بود که پس از آن، امام عظیم‌الشأن (ره) نمایندگی ولی فقیه در ارتش را هم به رهبر معظم انقلاب سپردند و بنیان‌های ارتش را به‌گونه‌ای پایه‌ریزی کردند که به بزرگ‌ترین پایگاه ضدآمریکایی در کشور تبدیل شود.

وی افزود: در ۲۹ فروردین هیچ‌کس حتی نمی‌توانست تخیل کند که ارتش به چنان اوجی از عظمت و قدرت دست پیدا کند که نه‌فقط اسرائیل بلکه همه کشورهای معاند در سرتاسر عالم از توان او به وحشت می‌افتند. وقتی در مقام تفسیر ظهور گفته می‌شود «انَّ المَهدی یَقومُ بِالسّیف»، معنایش آن است که قدرت نظامی در اختیار امام زمان (عج) در زمان ظهور قدرتمندترین نیروی نظامی در عالم است.

علم الهدی ادامه داد: امروزه ارتش جمهوری اسلامی ایران، نماد نیروی نظامی امام زمان (عج) است که با قدرت او، زمینه ظهور بیش از پیش فراهم می‌شود و هیبت این بازدارندگی، سایه جنگ را از کشور و ملت دور می‌کند.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با بیان اینکه تقویت قدرت ارتش، موازنه قدرت را در منطقه ایجاد کرده، گفت: برای آمریکایی‌ها مسجل است که امروزه موازنه قدرت، برخلاف میل آن‌ها در منطقه رقم خورده است و اگر قرار بر بروز حماقت و تهاجمی باشد، قبل از هر اتفاق و عملی که از جانب آن‌ها صورت بگیرد، همه پایگاه‌های نظامی آمریکا در منطقه نابود خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین