کد خبر: ۸۳۵۵۱۶
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۹

استقلال فردا پرونده استرا را می‌بندد

حجت کریمی سرپرست مدیر عاملی باشگاه استقلال بعد از جلسات فشرده در نهایت موفق به تامین اعتبار پرونده‌های مالی سنگین استقلال شد.
استقلال فردا پرونده استرا را می‌بندد
آفتاب‌‌نیوز :

کریمی پس از جلسه روز گذشته در مجلس و جلب موافقت احسان خاندوزی وزیر اقتصاد با حمایت وزیر ورزش امروز اعتبار لازم را برای پرداخت مبالغ مربوط به چهار پرونده فعلی استقلال گرفت.

این چهار پرونده عبارت‌اند از: پرونده استراماچونی (که از سوی دادگاه CAS تایید شده)، پرونده معوقه لئاندرو پادوانی، پرونده مربوط به شباب الاهلی (بر سر انتقال قرضی مهدی قایدی) و پرونده دستمزد سیداحمد موسوی بازیکن پیشین استقلال.

استقلال با دریافت وام بانکی این چهار پرونده انضباطی را خواهد بست و دور تازه فعالیت‌های اقتصادی این باشگاه برای تامین اعتبار دستمزد بازیکنان در این فصل آغاز خواهد شد.

البته استقلال مثل پرسپولیس به یک دوره ریاضت اقتصادی شدیدا نیازمند است تا شاید به صورت کلی از مشکل همیشگی‌اش در تامین دستمزد و مبلغ قراردادهای بازیکنان و مخارج جاری خلاص بشود.

همچنین و به ادعای حجت کریمی مدارک مربوط به پرداخت معوقات مالی برای کمیته حرفه‌ای‌سازی آپلود شده و با الصاق آخرین فاکتورها مدارک استقلال به صورت کامل در اختیار این کمیته قرار می‌گیرد. حسین قربانزاده رئیس سازمان خصوصی‌سازی این فرایند را با حضور در باشگاه استقلال زیر نظر گرفت.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین