کد خبر: ۸۳۵۶۱۰
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۵:۱۴

قالیباف از وزارت صمت رفت؟

پس از حواشی‌های پیش‌آمده بین سخنگوی وزارت صمت و رئیس مرکز کسب و کار وزارت اقتصاد که کار را به جدال توئیتری کشاند و واکنش دولت را در پی داشت، به نظر می‌رسد امید قالیباف از این سمت کنار رفته است.
قالیباف از وزارت صمت رفت؟
آفتاب‌‌نیوز :

حواشی ایجاد شده بین سخنگوی وزارت صمت و رئیس مرکز کسب و کار وزارت اقتصاد، امروز واکنش سپهر خلجی - رئیس شورای اطلاع‌رسانی دولت - را برانگیخت و او در این رابطه تذکر و هشدار داد. 

سپهر خلجی در توئیتر نوشته بود: «در پی اقدام خلاف ضابطه سخنگوی صمت و رئیس مرکز کسب و کار وزارت اقتصاد در طرح مطالب اختلافی در فضای رسانه، هر دو نفر تذکر گرفتند. رفتارهای غیرحرفه‌ای در این دولت ابداً تحمل نخواهد شد و با توبیخ و در صورت نیاز برکناریِ فرد خاطی، اقدام جبرانی صورت خواهد گرفت. مدیران محترم دولتی توجه کنند.»

ساعاتی بعد از آن، توئیت دیگری از امید قالیباف منتشر شده که در آن پس از یک متن گلایه‌آمیز، خود را به عنوان خبرنگار صداوسیما معرفی کرده است. البته تا این لحظه وزارت صمت نسبت به این توئیت واکنشی نشان نداده است. 

حال باید منتظر ماند و دید آیا همانطور که خلجی از توبیخ و برکناری صحبت کرده، سخنگوی وزارت صمت برکنار شده یا او در واکنش به این حواشی کناره‌‌گیری کرده یا اصلا در آستانه استیضاح رئیسش - وزیر صمت - ترجیح داده دست پیش را بگیرد.

قالیباف از وزارت صمت رفت؟

منبع: اکوایران

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین