کد خبر: ۸۳۵۶۱۹
تاریخ انتشار : ۳۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۴

سپاه: اعضای باند‌های اشرار و تروریستی در سیستان و بلوچستان بازداشت شدند

مقادیری سلاح و مهمات جنگی توسط رزمندگان قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در جنوب شرق کشور کشف و تعدادی از عناصر گروهک جیش‌العدل دستگیر شدند.
سپاه: اعضای باند‌های اشرار و تروریستی در سیستان و بلوچستان بازداشت شدند
آفتاب‌‌نیوز :

روابط عمومی و تبلیغات قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه پاسداران در جنوب شرق کشور اعلام کرد: رزمندگان این قرارگاه در روز‌های گذشته طی یک سلسله اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی موفق به انهدام باند‌های اشرار و گروهک‌های تروریستی شدند که به شرح زیر است.

فراجای سیستان و بلوچستان موفق به ضربه زدن به یکی از باند‌های مهم سلاح و مهمات در جنوب شرق شد که از این باند تعداد ۱۵۴ قبضه سلاح جنگی و مقادیر قابل متنابهی مهمات کشف و ضبط شد و تعداد دو نفر از افراد شاخص این باند دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

در همین رابطه سربازان گمنام امام زمان (عج) نیز یکی دیگر از شبکه‌های قاچاق سلاح جنگی به داخل کشور را منهدم و تعداد ۷۰ قبضه سلاح از این باند کشف نمود و ۲ نفر از اعضای باند در این رابطه دستگیر و تحویل مقامات قضائی شدند.

همچنین رزمندگان سپاه سلمان سیستان و بلوچستان نیز تعداد ۲ نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم را که قصد ورود به کشور را داشتند، دستگیر و به مقامات قضائی تحویل کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین