کد خبر: ۸۳۶۰۵۴
تاریخ انتشار : ۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۰۱

نزاع دسته جمعی در باغ شازده کرمان / یک نفر فوت شد

در پی وقوع یک نزاع دسته جمعی در پارکینگ باغ شازده کرمان یک زن ۶۰ ساله بر اثر ایست قلبی در بیمارستان فوت کرد.
نزاع دسته جمعی در باغ شازده کرمان / یک نفر فوت شد
آفتاب‌‌نیوز :

به دنبال درگیری دسته جمعی در باغ شازده کرمان یک نفر جان باخت.

خبرنگار فارس ماجرا را اینگونه روایت می‌کند: بعد از ظهر روز یکشنبه در پارکینگ باغ شازده کرمان درگیری جمعی بین دو گروه از افراد که یک گروه آن‌ها از مسافران بوده اند صورت می‌گیرد. با بالا گرفتن دامنه درگیری افراد جدیدی به صحنه وارد می‌شوند و با خشونت و فحاشی اقدام به سنگ پرانی به سمت اتوبوس حامل مسافران کرده و شیشه‌های اتوبوس را می‌شکنند. در جریان این درگیری یک زن حدودا ۶۰ ساله دچار ایست قلبی شده و متاسفانه در بیمارستان فوت می‌کند.لحظاتی بعد پلیس در محل حاضر شده و افرادی را دستگیر می‌کند. شرایط در حال حاضر تحت کنترل است.

خاطیان بازداشت شدند

 فرماندار کرمان نیز ضمن تشریح ابعاد نزاع دسته ‌جمعی با انگیزه شخصی در اطراف شهر ماهان از توابع این شهرستان که به فوت یک خانم انجامیده است گفت: افراد خاطی بازداشت‌ شده‌اند.

علی بابایی در گفت و گو با ایرنا افزود: در درگیری دست جمعی عصر امروز در ماهان کرمان همچنین چند نفر مجروح شده اند.

به گفته وی این درگیری که در آن یک خانم ۵۹ ساله نیز فوت کرده است، در پی درگیری شخصی شروع شده که با ورود ماموران فراجا افراد خاطی دستگیر شدند و تحت تعقیب قضایی قرار گرفتند.

فرماندار کرمان همچنین گفت: یک مرد ۴۴ ساله در این درگیری به دلیل وارد شدن ضربه به سر مصدوم شده بود که خوشبختانه بعد از درمان از مرکز درمانی مرخص شد.  مصدوم ۳۸ ساله نیز به دلیل پارگی در پشت سر و گوش در حال دریافت اقدامات درمانی است که بزودی ترخیص می شود.

رییس مرکزی فوریت های پزشکی کرمان نیز گفت: عصر امروز بین دو گروه از مسافران که مربوط به دو اتوبوس و خارج از استان کرمان بودند، نزاعی به وجود آمد و یک خانم مسن دچار ایست قلبی تنفسی شد. خانمی که در این درگیری دچار ایست قلبی شده بود، پس از انتقال به مرکز درمانی فوت شد. آثار عمل جراحی قلب باز روی قفسه سینه  این خانم مشاهده شده است. در این حادثه دو مرد ۳۸ و ۴۴ ساله نیز مصدوم شدند.

منطقه تاریخی و تفریحی ماهان در ۲۵ کیلومتری جنوب غربی شهر کرمان قرار دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین