کد خبر: ۸۳۷۵۴۳
تاریخ انتشار : ۱۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۴

کشف جسدی ناشناس از قعر چاهی در شیراز

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: جسد فردی ناشناس از چاهی به عمق حدود ۹۵ متر با تلاش آتش نشانان خارج شد.
کشف جسدی ناشناس از قعر چاهی در شیراز
آفتاب‌‌نیوز :

هادی عیدی پور عصر دوشنبه ۱۱ اردیبهشت از عملیات  نفس گیر خارج کردن یک فرد ناشناس از چاهی به عمق ۹۵ متر خبر داد و درباره جزییات  این عملیات به خبرنگاران گفت: امروز و پر پی تماس  با سامانه ۱۲۵ آتش نشانی  و اعلام خبر  وجود جسد فردی در داخل چاه، بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۱۲ به همراه فرماندهان ارشد به محل حادثه واقع در بلوار بوستان روبرو باغ دلگشا در ارتفاعات شهرک سعدی اعزام شدند.

عیدی پور با اشاره به نفس گیر بودن این عملیات  اظهار کرد: به دنبال اطلاع رسانی این حادثه آتش نشانان  ایستگاه ۱۲ در قالب دو تیم عملیاتی به محل اعزام شدند.

این مقام ارشد در سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ضمن بیان اینکه آتش نشانان با حضور عوامل انتظامی ضمن ایمن سازی محیط و ایجاد کارگاه با هدف بررسی داخل چاه حدودا ۹۵ متری اقدام به فرود داخل چاه نمودند.

وی افزود: تیم های آتش نشان پس از یک عملیات فشرده و کار تیمی جسدی که متعلق به یک فرد بدون هویت بود را  از داخل چاه خارج کردند.

به گفته رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری، تعداد نیروهای عملیاتی  ۱۵ نفر بود که بیانگر از عملیات دشوار با توجه به وضعیت جسد در عمق زیاد بود.

عیدی پور عنوان کرد: پیکر بی‌جان این فرد برای انجام اقدامات قانونی به عوامل قضائی و انتظامی تحویل داده شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین