کد خبر: ۸۳۷۷۹۰
تاریخ انتشار : ۱۲ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۰:۳۷
دادستان عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد:

احضار کتایون ریاحی، پانته‌آ بهرام، افسانه بایگان، معتمد آریا و رضا کیانیان| شکایت فراجا از روزنامه همشهری بخاطر انتشار کاریکاتور سردار رادان!

دادستان عمومی و انقلاب تهران اعلام کرد که به دنبال ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری، دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیر مسئول این روزنامه را صادر کرد.
احضار کتایون ریاحی، پانته‌آ بهرام، افسانه بایگان، معتمد آریا و رضا کیانیان|  شکایت فراجا از روزنامه همشهری بخاطر انتشار کاریکاتور سردار رادان!
آفتاب‌‌نیوز :

علی صالحی گفت: در پی ثبت شکایت فراجا از روزنامه همشهری به دلیل کاریکاتور منتشره در این روزنامه، دادستانی تهران قرار جلب به دادرسی و کیفرخواست مدیرمسئول این روزنامه را صادر کرد.

وی افزود: همچنین در پی اعمال و رفتار خارج از عرف و ارزش‌های اسلامی چند بازیگر سینما طی روزهای گذشته تعدادی از این چهره‌ها به دادسرا احضار شدند.

این گزارش حاکی است طی هفته‌های گذشته کتایون ریاحی و پانته‌آ بهرام احضار شدند و طی روزهای اخیر هم افسانه بایگان و فاطمه معتمد آریا و رضا کیانیان احضار شدند.

دادستان تهران تاکید کرد: برخی از چهره‌های احضار شده تا کنون به مقام قضایی مراجعه نکرده اند و درصورتی که در مهلت قانونی در دادسرا حضور نیابند جلب خواهند شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما