کد خبر: ۸۳۸۶۲۹
تاریخ انتشار : ۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۲

برنامه‌های نمایشگاه کتاب تهران اعلام شد

قائم‌مقام نمایشگاه کتاب تهران گفت: امسال تنها یکی دو مورد ناشر محروم از نمایشگاه داریم.
آفتاب‌‌نیوز :

نشست خبری سی و چهارمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، امروز  (یکشنبه، هفدهم اردیبهشت‌ماه) در محل ستاد اجرایی نمایشگاه در مصلی تهران برگزار شد.

یاسر احمدوند، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس این دوره از نمایشگاه کتاب، رویکرد و فعالیت‌های فرهنگی را رویکرد اصلی این دوره عنوان کرد.

 سپس علی رمضانی قائم‌مقام این دوره از نمایشگاه کتاب با ارائه گزارشی از روند برپایی نمایشگاه و حضور ناشران در بخش‌های مختلف بیان کرد: ۲۰۰ کتابفروش، ۱۰۰ ناشر خارجی و ۲۷۰۰ ناشر داخلی در دو بخش مجازی  و حضوری در این دوره از نمایشگاه شرکت کرده‌اند.

او افزود: مراسم افتتاحیه نمایشگاه کتاب روز چهارشنبه، بیستم اردیبهشت، ساعت ۱۷ در صحن مصلی "به شکل مردمی و با حضور مادران شهدای امنیت"  برگزار می‌شود.

رمضانی درباره ناشران محروم از این دوره از نمایشگاه نیز اظهار کرد: ناشرانی که در دوره پیشین تخلف داشتند و رای محرومیت را از هیات بدوی و تجدید نظر دریافت کرده بودند، اجازه حضور در نمایشگاه را ندارند. سال گذشته یک ناشر دولتی از نمایشگاه محروم شد که حواشی‌ای برای مسئولان ایجاد کرد. امسال یکی دو مورد ناشر محروم داریم. 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین