کد خبر: ۸۳۸۸۲۰
تاریخ انتشار : ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۱

۵ انتصاب جدید در سازمان مالیاتی

طی احکام جداگانه پنج تغییر مدیریتی در سطح معاونت و مدیران کل در سازمان مالیاتی اعمال شد.
۵ انتصاب جدید در سازمان مالیاتی
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی رعنایی طی حکمی به عنوان سرپرست معاونت حقوقی و فنی مالیاتی سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد. وی پیش از این مدیر کل دفتر مطالعات بخش عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی بوده و نقش موثری در تدوین طرح‌ها و لوایح جدید مالیاتی داشته است.

همچنین علی رستم پور طی حکمی به عنوان سرپرست اداره کل حسابرسی مالیاتی ویژه سازمان امور مالیاتی منصوب شد. وی از مدیران موفق و با تجربه این سازمان است که دارای سوابقی همچون ریاست مرکز دادرسی مالیاتی، مدیرکل دفتر حسابرسی مالیاتی و مدیر کل دفتر اطلاعات مالیاتی است. 

همچنین احمد غفارزاده طی حکمی به عنوان مشاور امور حقوقی و فنی مالیاتی رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور منصوب شد. وی از اساتید با سابقه حوزه مالیات در کشور است که تالیفات متعددی در حوزه مالیات دارد. از سوابق کاری او می‌توان به عضویت در شورای عالی مالیاتی کشور اشاره کرد.

محمد هادی سبحانیان رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، در آئین تکریم و معارفه سرپرست معاونت حقوقی و فنی مالیاتی، مدیرکل دفتر حوزه ریاست و امور بین الملل، سرپرست اداره کل حسابرسی مالیاتی ویژه، مشاور رییس کل و رابط پارلمانی سازمان امور مالیاتی کشور، کیفیت نیروی انسانی را متغیری مهم در تحول نظام مالیاتی و موفقیت‌های نظام مالیاتی در حوزه‌های مختلف دانست و تصریح کرد:

باید همه همکاران در تمامی سطوح، امید به ارتقاء و پیشرفت داشته باشند تا با ایجاد انگیزه و نوآوری، بتوانیم افزایش اثربخشی و کارایی را در نظام مالیاتی انتظار داشته باشیم.

 استفاده از ظرفیت نیروی انسانی با انگیزه، خلاق و متخصص در دوره تحولی، افق‌گشایی در نظام مالیاتی با تکیه بر نیروی انسانی کارآمد را یکی از راهبرد‌های دوره تحولی سازمان امور مالیاتی دانست.

 رئیس کل سازمان امور مالیاتی با بیان اینکه برای تحول نظام مالیاتی، ارزش افزوده ذهن‌ها با ارزش‌تر از ارزش افزوده تکنولوژی و هوشمندسازی است، گفت: بهترین راه تحول و تعالی سازمان امور مالیاتی افزایش رضایت و تاب آوری نیروی انسانی با ایجاد امید در نیروی انسانی است.

وی سازمان امور مالیاتی را سازمانی متکی بر نیروی انسانی دانست و بیان داشت: اگر نظام مالیاتی بهترین فناوری، ابزار، ساختار‌های سازمانی و خط‌مشی‌ها را داشته باشد، ولی از نیروی انسانی متخصص و کارآمد برخوردار نباشد، قادر نخواهد بود در رسیدن به اهداف سازمانی، موفق عمل کند.

 گفتنی است در این آئین، آقایان مهدی رعنایی، علی حسن زاد علی رستم‌پور، احمد غفارزاده و حسین باقرلو به ترتیب به سمت سرپرست معاونت حقوقی و فنی مالیاتی، مدیرکل دفتر حوزه ریاست و امور بین الملل، سرپرست اداره کل حسابرسی مالیاتی ویژه، مشاور رییس کل و رابط پارلمانی سازمان معرفی و از خدمات آقایان سعید توتونچی، مسعود میرزایی و داریوش درویشی تقدیر به عمل آمد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین