کد خبر: ۸۳۹۱۴۸
تاریخ انتشار : ۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۱۲
افزایش شدید قمیت‌ها در بازار مسکن

نمایندگان مجلس: نرخ اجاره بها از کنترل خارج شده است

علیرضا سلیمی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه گفت: وضعیت مسکن ملی در محلات و دلیجان مناسب نیست که باید به آن رسیدگی شود، همچنین اجاره‌بهای مسکن شهر‌های کوچک بسیار بالا است که نیاز به تدبیر دارد.
نمایندگان مجلس: نرخ اجاره بها از کنترل خارج شده است
آفتاب‌‌نیوز :

قیمت‌های بالای اجاره بها در شهر‌های مختلف موضوع سخنرانی دوتن از نمایندگان مجلس در نطق امروز آن‌ها بود.

نرخ اجاره بها از کنترل خارج شده است

عباس گودرزی در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: شهادت الداغی نشان داد غیرت جزئی از فرهنگ ایران اسلامی است و فلسفه امر به معروف جز محبت نیست. زنان و دختران این سرزمین با درایت و آگاهی و دشمن شناسی خواب پریشان دشمن برای ایران اسلامی را تعبیر نخواهند کرد.

وی در ادامه اظهار کرد: دولت نباید اجازه دهد رتبه بندی فرهنگیان تحت الشعاع بی تدبیری قرار گیرد. همچنین حقوق نیرو‌های مسلح و مجاهدانی که از کیان کشور دفاع می‌کنند، باید مورد توجه قرار گیرد.  نرخ اجاره بها از کنترل خارج شده است. وزیر راه و شهرسازی باید استانداران را مکلف به کنترل اجاره بها کند.

وزارت راه به اجاره بهای مسکن در شهر‌های کوچک ورود کند

علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه ۱۹ اردیبهشت ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر راه گفت: وضعیت مسکن ملی در محلات و دلیجان مناسب نیست که باید به آن رسیدگی شود، همچنین اجاره‌بهای مسکن شهر‌های کوچک بسیار بالا است که نیاز به تدبیر دارد.

نماینده محلات و دلیجان در مجلس خطاب به رئیس جمهور خواستار تعیین تکلیف ۳ وزارتخانه بی‌وزیر کابینه شد و گفت: اداره وزارتخانه‌ها با سرپرستی برای مردم و کشور ایجاد مشکل می‌کند.

وی در تذکر دیگری خطاب به وزیر نیرو خواستار رهاسازی حقابه کشاورزان محلات و دلیجان شد.

وی در تذکر دیگری خطاب به سرپرست وزارتخانه صمت خاطر نشان کرد: قیمت مرغ، شکر و لبنیات سر به فلک گذاشته که نیاز به اقدام عاجل دارد، همچنین وزیر کار باید سهم بیمه کارگران ساختمانی را رعایت کند.

افزایش تسهیلات مسکن به ۵۵۰ میلیون تومان.

اما مهرداد بذرپاش گفت: پیشنهاد افزایش وام بانک مسکن به ۵۵۰ میلیون تومان در شورای عالی پول و اعتبار حال بررسی است و احتمالا تصویب می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین