کد خبر: ۸۴۰۱۸۵
تاریخ انتشار : ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴

عروسک عجیبی که علی انصاریان از آن می‌ترسید

صداپیشه عروسک «نوک طلا» گفت: خدابیامرز علی انصاریان در یک برنامه گفته بود که از عروسک مادربزرگه می‌ترسید؛ موضوعی که برخی دیگر هم به من گفته‌اند، اما زمانی که این اثر را تولید می‌کردیم کسی ترس از این کاراکتر را مطرح نکرد.
عروسک عجیبی که علی انصاریان از آن می‌ترسید
آفتاب‌‌نیوز :

مریم سعادت صداپیشه نوک طلا در خونه مادربزرگه (مرضیه برومند ۱۳۶۶) در توضیح این مطلب که عروسک مادربزرگه را ترسناک ندیده است، خاطرنشان کرد: به نظرم یک پیرزن فابریک شمالی بود و ترسناک هم نبود و بسیار هم مهربان بود، ولی اگر می‌ترسانده است من به عنوان یکی از سازندگان این مجموعه این موضوع را نشنیدم البته این روز‌ها با چنین اظهاراتی برخورد کرده ام، اما در گذشته نه.

وی افزود: خدابیامرز علی انصاریان در یک برنامه گفت از مادربزرگه می‌ترسیده است، اما در آن زمان که این اثر را تولید می‌کردیم کسی ترس از این کاراکتر را مطرح نکرد.

سعادت در پاسخ به این پرسش که چرا همانند دهه ۶۰ و ۷۰ تولیدات عروسکی رونق ندارد، گفت: باید از مسئولان تلویزیون سوال شود، چون ما همان کسانی هستیم که آن زمان کار می‌کردیم و امروز هم همچنان داریم کار می‌کنیم و اگر بسترش باشد باز هم کار می‌کنیم، اما این که چرا بسترش نیست سوالی است که مسئولان باید به آن پاسخ دهند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین