کد خبر: ۸۴۰۳۵۵
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۱

حمایت پیشکسوت استقلال از پرسپولیس؛ امیدوارم قهرمان شوند

پیشکسوت استقلال به شکلی جالب برای قهرمانی پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد.
حمایت پیشکسوت استقلال از پرسپولیس؛ امیدوارم قهرمان شوند
آفتاب‌‌نیوز :

حسن روشن در خصوص عملکرد استقلال در لیگ جاری اظهار داشت: استقلال امسال نوسان زیادی داشت، در دیدار برابر مس رفسنجان بازیکنان خیلی خوب عمل کردند و خیلی زحمت کشیدند. استقلالی‌ها من را یاد مسابقه خرگوش و لاک پشت انداختند! آن‌ها دیر متوجه شدند که می‌توانستند قهرمان هم بشوند! 

وی ادامه داد: من با ساپینتو زاویه دارم، اما مخالف او نیستم. ساپینتو اگر برخی از کار‌ها را انجام نمی‌داد، مثلا چندین بازی را محروم نمی‌شد، استقلال کمتر آسیب می‌دید. مشکلی که استقلال امسال داشت این بود که با خودش دعوا داشت وگرنه بازیکنان خیلی زحمت کشیدند و حقشان بیش از این بود. البته من گفته بودم که برنده دیدار دربی قهرمان است و امیدوارم که پرسپولیس قهرمان شود، چون باید یا استقلال قهرمان شود یا پرسپولیس، تا فوتبال ما به رشد برسد.

پیشکسوت استقلال در رابطه با تاثیر اشتباهات داوری در نتایج تیم‌ها خاطرنشان کرد: به این که اشتباهات داوری عمدی است، اعتقادی ندارم. سال‌ها پیش در جام جهانی برای حریفان ما ۴ پنالتی گرفتند، هیچ تیمی در تاریخ دیدار‌های جام جهانی در دو دیدار ۴ پنالتی نداشته و ما از این جهت رکورددار هستیم و این را هم از داوران آن زمان داشتیم. داور اشتباه می‌کند، شاید داوران قبل از انقلاب اشتباهات بیشتری نسبت به الان داشتند، ولی نمی‌توان نتایج را به گردن داوران انداخت به قول رایکوف باید توپ را وارد دروازه کرد و برنده بیرون آمد. اگر داور چه سهوی و چه عمدی اشتباه کرد شما باید کار خودتان را انجام دهید و از زمین خارج شوید.

روشن در واکنش به این که بسیاری از هواداران به دلیل انتقاداتی که به تیم و کادرفنی داشته نسبت به او موضع گیری داشته‌اند عنوان کرد: صحبت‌هایی که کرده‌ام دلی نبوده من فقط حقایق را گفتم. کسانی که موضع گرفتند از طرفداران دلالان هستند! تعدادشان هر چند نفر که باشد من خوشحالم که صحبت‌هایم را شنیده‌اند و عکس‌العمل نشان داده‌اند. فکر می‌کنید این مخالفان چند نفر هستند؟ هزار نفر؟ من برای این نفرات صحبت نکرده‌ام برای بیست، سی میلیون هوادار صحبت کرده‌ام. 

وی در ادامه گفت: عده‌ای می‌گویند ساپینتو را نگه داریم، عده‌ای دیگر مخالف هستند در حالی که این مساله به هیچ کدام ما ربطی ندارد، ما فقط طرفدار این تیم هستیم. باید یک کمیته فنی قوی تشکیل شود و آنجا تصمیم‌گیری شود. اگر بخواهند او را نگه دارند باید شروطی را برای او تعیین کنند، امسال او در ۷ دیدار روی نیمکت تیم حضور نداشته است و بزرگترین ضرر را به استقلال زده که ما امروز با اختلاف امتیاز اندک جام را از دست بدهیم.

پیشکسوت استقلال افزود: ساپینتو می‌گوید من در تیم ملی پرتقال بوده‌ام. در این تیم بازی کرده و چند گل زده‌ام؛ با کار‌هایی که امسال کرد اگر می‌گفت هیچ کاره بوده‌ام بهتر بود. این حرکات برای بازیکن ملی که در جام جهانی بازی کرده باشد، نیست. 

روشن در پایان در خصوص حضور اصغر حاجیلو در آکادمی استقلال گفت: او از زحمت‌کشان این باشگاه بوده ان‌شاالله که موفق شود و امیدوارم حرفی که همیشه می‌زنم را اجرا کند یعنی از باشگاه بودجه بگیرد و به مربیان حقوق بدهد تا آنان دنبال پول‌هایی که از پدر و مادر‌ها می‌گیرند، نباشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین