کد خبر: ۸۴۰۴۱۷
تاریخ انتشار : ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۹

توقیف خودروی قمه‌کش‌ها در صدرا

رئیس پلیس راهور فارس گفت: خودرویی که سرنشینان آن در محور صدرا به شیراز ضمن انجام حرکات خطرناک، اقدام به قمه‌کشی و ایجاد رعب و وحشت کرده بودند، توقیف شد و متخلفان به مراجع قضایی ارجاع شدند.
توقیف خودروی قمه‌کش‌ها در صدرا
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ صادق سلیمی سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت در تشریح جزئیات این رویداد، به خبرنگاران گفت: روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد سرنشینان یک دستگاه پژو پارس در محور صدرا به سمت شیراز، ضمن انجام حرکات مارپیچ، با قمه‌کشی، فضای رعب و وحشت ایجاد کرده‌اند.

او با بیان اینکه بلافاصله شناسایی و توقیف این خودرو متخلف در دستور کار قرار گرفت، گفت: پلیس با انجام اقدامات فنی، در حالی موفق به شناسایی این خودروی متخلف شد که مالک با تعویض پلاک سعی در فریب پلیس و فرار از قانون شده بود. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه خودروی یاد شده توقیف و به پارکینگ انتقال داده شد، گفت: درخصوص رفتار‌های نامتعارف و خلاف قانون (قمه کشی) توسط راننده و سرنشین خودرو، پرونده تشکیل شده و متخلفان برای ادامه مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شدند. 

رئیس پلیس راهور تاکید کرد: خیابان عرصه تخلیه هیجانات و رفتار‌های خلاف مقررات و خطر آفرین نیست و قطعا با رانندگان متخلف که بخواهند جان دیگر رانندگان و عابرین پیاده را به خطر بیندازند، برابر قانون و به شدت برخورد خواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین