کد خبر: ۸۴۰۵۵۶
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰

تشویق ۷ دقیقه‌ای جانی دپ در افتتاحیه کن

شب پیش جشنواره فیلم کن ۲۰۲۳ با نمایش فیلم «ژان دوباری» جانی دپ کارش را شروع و نخل طلای افتخاری خود را هم به مایکل داگلاس اهدا کرد.
تشویق ۷ دقیقه‌ای جانی دپ در افتتاحیه کن
آفتاب‌‌نیوز :

هفتاد و ششمین دوره جشنواره فیلم کن در حالی شب پیش کارش را شروع کرد که فیلم «ژان دوباری» با بازی جانی دپ فیلم افتتاحیه آن بود و با تشویق ۷ دقیقه‌ای ایستاده از آن استقبال شد.

پیش از آن جانی دپ در فرش قرمز جشنواره حضور یافت و اقبالی که از وی به عمل آمد نشان داد فرانسوی‌ها هنوز شیفته وی هستند.

وی با استقبال هزاران هوادار حامی روبرو شد و ۵ دقیقه کامل پیش از رفتن روی فرش قرمز در بیرون مراسم به استقبال آن‌ها پاسخ گفت و به آن‌ها امضا داد.

دپ که در فیلم «ژان دوباری» در نقش شاه لویی پانزدهم بازی کرده در سالن نمایش با تشویق ایستاده ۷ دقیقه‌ای روبرو شد و جلوی اشک‌هایش را گرفت و برای حضار در سالن دست تکان داد.

مایوین کارگردان و بازیگر فیلم نیز در حالی که برای مدت کوتاهی میکروفن را می‌گرفت، اشک ریخت و از تهیه کننده‌اش تشکر کرد و گفت تامین مالی این فیلم دشوار بود … من می‌خواهم این لحظه را با تمام تیمم به اشتراک بگذارم.

در «ژان دو باری» مایوین در نقش ژان ووبرنیه، زنی از طبقه کارگر در قرن هجدهم ظاهر شده که از طبقه‌های اجتماعی بالا می‌رود و به محبوب شاه لویی پانزدهم بدل می‌شود.

این فیلم پس از پایان نبرد قانونی دپ در سال ۲۰۲۲ علیه همسر سابقش امبر هرد ساخته شد و گرچه هیات منصفه به نفع دپ رای داد، اما در طول دادگاه با اتهام سوء‌رفتار روبرو بود و به همین دلیل هنوز در حاشیه هالیوود باقی مانده است.

تیری فرمو مدیر جشنواره در کنفرانس مطبوعاتی شب پیش از افتتاحیه گفته بود: راستش را بگویم، من در زندگی‌ام فقط یک قانون دارم؛ آزادی فکر و آزادی بیان و عمل در چارچوب قانونی. اگر جانی دپ از بازی در فیلمی منع می‌شد، یا فیلم توقیف می‌شد ما اینجا در مورد آن صحبت نمی‌کردیم … اگر یک نفر در این دنیا باشد که کمترین علاقه‌ای را به این محاکمه بسیار رسانه‌ای شده نداشت، آن من هستم. من همچنان به جانی دپ به عنوان یک بازیگر اهمیت می‌دهم.

این در حالی است که کارگردان فیلم هم شب قبل از افتتاحیه اعتراف کرد در یک رستوران با یک روزنامه‌نگار فرانسوی درگیری داشته و به او آب‌دهان ریخته است. وی اکنون به دلیل این حادثه با شکایت روزنامه‌نگار روبروست.

«ژان دوباری» هنوز پخش‌کننده‌ای در آمریکا ندارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین