کد خبر: ۸۴۰۷۴۱
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳

تشریح آخرین وضعیت مصدومان تراکتور قبل از بازی با استقلال

پزشک تیم فوتبال تراکتور آخرین وضعیت مصدومیت بازیکنان تیم را تشریح کرد.
تشریح آخرین وضعیت مصدومان تراکتور قبل از بازی با استقلال
آفتاب‌‌نیوز :

کامران فخیمی در گفت‌وگو با خبرنگاران، در رابطه با وضعیت هادی محمدی، اظهار کرد: این بازیکن به دلیل سرماخوردگی شدید، در تمرینات هفته جاری حضور نداشت و از شرایط مسابقه دور است.

وی با بیان اینکه سید محمد حسینی در بازی با مس دچار آسیب دیدگی از ناحیه مچ پا شد، گفت: پس از بازی با مس، مصدومیت حسینی را با فیزیوتراپی کنترل کردیم و او در بازی پرفشار نساجی حضور یافت که متاسفانه از دقیقه ۵۵، با درد شدید بازی کرد.

وی ادامه داد: باتوجه به فاصله کم بین بازی‌ها و طبق نظر جراح ارتوپد، حسینی شرایط حضور در بازی مقابل استقلال را ندارد. اگر با بازی دادن به این بازیکن ریسک کنیم، امکان دارد دچار مصدومیت شدید و جبران ناپذیر شود.

فخیمی با بیان اینکه مهدی هاشم‌نژاد در تمرین روز سه شنبه ، ۲۶ اردیبهشت، از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده است، گفت: بلافاصله پس از تمرین، از پای این بازیکن MRI گرفته شد و میزان مصدومیتش مشخص شده است. باتوجه به شدت ضربه، هاشم‌نژاد باید دوره درمانی را پشت سر بگذارد و امکان حضور در بازی با استقلال را ندارد.

پزشک تیم تراکتور در رابطه با وضعیت محمدرضا عباسی نیز بیان کرد: عباسی دو روز قبل از بازی با نساجی از ناحیه رباط داخلی پا مصدوم شد که به دلیل ماهیت دردآور مصدومیتش، باید دوره درمان سه هفته‌ای را پشت سر بگذارد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: رومرو گومز نیز پیش از بازی با نساجی دچار آسیب از ناحیه کشاله و همسترینگ شده و نیاز به درمان حداقل دو هفته‌ای دارد.

با این اوصاف تراکتور با چهار غایب به مصاف استقلال خواهد رفت و سید محمد حسینی، مهدی هاشم‌نژاد، محمدرضا عباسی و رومرو گومز قادر به همراهی تیمشان در این بازی نخواهند بود.

به گزارش ایسنا، دوتیم استقلال و تراکتور در چارچوب هفته پایانی رقابت‌های لیگ‌برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۸ روز پنجشنبه ۲۸ اردیبهشت‌ماه، در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین