کد خبر: ۸۴۱۰۰۳
تاریخ انتشار : ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۲

استعفای دسته جمعی هیات مدیره صنعت نفت آبادان

هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان پس از ابقای این تیم در لیگ برتر تصمیم به استعفای دسته جمعی گرفتند.
استعفای دسته جمعی هیات مدیره صنعت نفت آبادان
آفتاب‌‌نیوز :

پرونده بیست و دومین دوره مسابقات لیگ برتر با قهرمانی پرسپولیس و سقوط نفت مسجد سلیمان و مس کرمان به رقابت‌های لیگ یک ببسته شد.

مسی‌ها در حالی به دسته اول بازگشتند که تا آخرین هفته با صنعت نفت آبادان برای ماندن در لیگ برتر رقابت داشتند. با این حال هیأت مدیره صنعت نفت با وجود ابقای این تیم درلیگ برتر تصمیم به استعفای دسته جمعی گرفتند تا طبق خواسته هواداران اقدام به بومی سازی کادر اجرایی و مدیریتی جدید شود.

روح اله محمدی در مورد استعفای اعضای هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان، اظهار داشت: پس از پیگیری و تصمیم برخی نمایندگان مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی مبنی بر بومی کردن هیأت مدیره باشگاه صنعت نفت، تمامی اعضای اصلی هیأت مدیره فعلی باشگاه به احترام مردم آبادان و در راستای استفاده بهینه از زمان باقی مانده تا فصل جدید از سمت خود استعفا دادند.

وی در پاسخ به تعیین تکلیف وضعیت بودجه و سایر امورات مربوط به باشگاه جهت حضور در لیگ آینده در صورت استعفای هیأت مدیره گفت: قطعاً با توجه به شخصیت حقوقی افرادی که پیگیر این موضوع بوده اند، برنامه ریزی لازم جهت اختصاص بودجه، تمدید و انعقاد قرارداد با کادر فنی و بازیکنان، پیگیری حل شدن مشکلات موجود ورزشگاه تختی، انعقاد قرارداد البسه و … انجام شده است و اگر واقعاً فکری و برنامه‌ای ندارند امروز که سی ام اردیبهشت هست و تازه دو روز لیگ بیست و دوم اتمام یافته بدانند که علاوه بر انتخاب اعضای جدید هیأت مدیره باید این اقدامات را در رأس برنامه‌های خودشان قرار بدهند تا مشکلی از این بابت برای حضور قدرتمند در فصل آینده پیش نیاید.

نایب رئیس هیأت مدیره و سخنگوی باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: شاید تنها اعضای هیأت مدیره در بین تیم‌های لیگ برتری بودیم که از بابت فعالیت‌هایی که انجام می‌دادیم، ریالی دریافتی یا عائدی نداشتیم و هیچ حب و تلاش خارج از عرفی هم برای ماندن در این پست و منصب نداریم و این کرسی را دو دستی تقدیم می‌کنیم به مدیران بعدی و از خداوند منان برای‌شان آرزوی موفقیت داریم چرا که تلاش اعضای هیأت مدیره باشگاه چیزی جز موفقیت تیم و ماندن در بالاترین سطح مسابقات و خوشحالی مردم نبوده و امیدواریم باشگاه بزرگ صنعت نفت روزهای خیلی خوبی را در آینده به خودش ببیند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین