کد خبر: ۸۴۱۳۲۵
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۷

فعال شدن پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران

دادستان تهران از فعال شدن پل ارتباطی دادستانی تهران با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک‌‎های واحد‌های صنعتی در پیامرسان‌‎های بله و ایتا به شماره ۰۹۹۶۱۰۰۹۹۵۰ خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

علی صالحی صالحی دادستان تهران (پنج شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲) به اتفاق هیئت همراه با حضور در شهرک صنعتی خوارزمی شهرستان پاکدشت از واحدهای تولیدی و کارخانه‌های این شهرک صنعتی، بازدید کرد.

وی در حاشیه دیدار با تولیدکنندگان و صنعتگران شهرک صنعتی خوارزمی، اظهار کرد: به زودی سامانه ویژه برای ایجاد پل ارتباطی بین واحدهای تولیدی و دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران فعال خواهد شد تا از این طریق تولیدکنندگان با دستگاه قضایی استان ارتباط داشته باشند و موارد مورد نیاز و مطالبات خود را با ما در میان بگذارند.

پس از اعلام این وعده دادستان تهران، پل ارتباطی بین واحدهای تولیدی و دبیرخانه ستاد پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در دادسرای عمومی و انقلاب تهران، ایجاد شد و از این پس صنعتگران و تولیدکنندگان می‎‌ توانند مشکلات، دغدغه‌‎ها و سایر مسائل مربوط به حوزه کاری خود را به صورت مستقیم با دادستانی تهران در میان بگذارند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین