کد خبر: ۸۴۱۳۵۹
تاریخ انتشار : ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۲ - ۲۲:۲۶

اهدای لوح افتخار به رییس سازمان انرژی اتمی

در دهمین جشنواره ستاره روابط عمومی ایران، لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد به محمد اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران اعطا شد.
اهدای لوح افتخار به رییس سازمان انرژی اتمی
آفتاب‌‌نیوز :

لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد در مراسم اختتامیه دهمین جشنواره ستاره روابط عمومی ایران به مهندس محمد اسلامی، معاون رییس‌جمهوری و رییس سازمان انرژی اتمی ایران اعطا شد.

در اختتامیه دهمین جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران، سازمان انرژی اتمی ایران در دو بخش حائز دریافت لوح افتخار شد و لوح افتخار ستاره ارتباطی مدیر ارشد به دلیل حمایت‌های رئیس سازمان انرژی اتمی ایران  در زمینه حرکت روابط عمومی این سازمان در مسیر پیشرفت و تعالی و نیز نقش تعیین‌کننده در بهبود ارتباط با رسانه‌ها و افکار عمومی به محمد اسلامی اعطا شد.

در متن این لوح تقدیر خطاب به مهندس اسلامی، رییس سازمان انرژی اتمی ایران، آمده است: بی‌تردید حرکت رو به تکامل و تعالی روابط عمومی و ارتباطات مرهون حمایت‌ها و نگاه حمایتگرانه شخصیت‌هایی است که با حمایت خود به درخشش روابط عمومی در کشور و حرکت رو به رشد آن سهم شایسته‌ای را بر عهده می‌گیرند.

نظر به اینکه بر اساس رای هیات داوران و با عنایت به بررسی‌های انجام‌گرفته، شخصیت ارتباطی، منش، روحیه تعاملی و نقش تعیین‌کننده در بهبود ارتباط با ذینفعان و نگاه تعالی جویانه حضرتعالی به حوزه ارتباطات و روابط عمومی، رسانه و افکار عمومی همیشه بارز، موثر و کارساز بوده و از طرف دیگر روابط عمومی تحت امر جناب‌ عالی همواره از حمایت‌های فکری و علمی حضرت عالی بهره‌مند بوده و در مسیر پیشرفت قرار گرفته است، «لوح ستاره ارتباطی مدیر ارشد» به دلیل نگاه و عملکرد حمایتی از حوزه ارتباطی تحت امر و شخصیت برجسته ارتباطی به آن مدیر ارشد فرهیخته اعطا می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین