کد خبر: ۸۴۲۰۷۱
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۵

کاشانی به خاطر قطبی نمی‌آید؟

به نظر می‌رسد حبیب کاشانی تمایلی برای حضور در تیم امید به عنوان مدیر این تیم ندارد.
کاشانی به خاطر قطبی نمی‌آید؟
آفتاب‌‌نیوز :

حبیب کاشانی که سابقه قهرمانی با پرسپولیس در لیگ برتر و جام حذفی را دارد، به عنوان مدیر تیم امید انتخاب شده بود. پس از آغاز به کار رسمی او نام‌های زیادی برای حضور روی نیمکت این تیم رسانه‌ای شد که از آن جمله می‌توان به افشین قطبی اشاره کرد. 

خیلی‌ها می‌گویند نظر کاشانی روی افشین قطبی که با او قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده بود، کاملا مثبت به نظر می‌رسید و بعد از منتفی شدن حضور این مربی بعید است کاشانی هم تمایل چندانی برای حضور در تیم امید داشته باشد. 

البته طبعاً مدیری مثل کاشانی برای کمک به تیم‌های ملی فوتبال ایران همیشه آماده است و هر کاری از دستش بر آید انجام می‌دهد، اما اینکه به طور رسمی به تیم امید نزدیک شود، در شرایط فعلی بعید به نظر می‌رسد.

فدراسیون فوتبال هم هنوز در این مورد اظهارنظر رسمی انجام نداده و قلعه نویی هم در مصاحبه خود گفته بود خبر ندارد که چراکاشانی در جلسات مربوط به تیم امید پس از انتخاب عنایتی حاضر نشده است. 

با این اوصاف به نظر می‌رسد فدراسیونی‌ها باید به فکر انتخاب یک مدیر دیگر برای تیم ملی امید باشند. فردی که بتواند با باشگاه‌ها تعامل کرده و به رضا عنایتی و تیمش کمک کند. شاید کار مدیریت در تیم امید حتی از تیم بزرگسالان هم سخت‌تر باشد، زیرا در کوران مسابقات بسیاری از تیم‌های باشگاهی حاضر نمی‌شوند بازیکنان خود را در اختیار تیم امید قرار دهند. به همین دلیل فدراسیون فوتبال باید از همین حالا به فکر باشد و مدیر خوب و قوی برای امید‌های فوتبال ایران انتخاب کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین