کد خبر: ۸۴۲۰۹۳
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۶

عکس | شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد

شعبه هند Realme امروز اعلام کرد که شاهرخ خان (SRK) فوق ستاره بالیوود (SRK) را به عنوان سفیر برند خود در دسته گوشی‌های هوشمند انتخاب کرده است.
عکس | شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد
آفتاب‌‌نیوز :

این شرکت گفت که با شاهرخ خان قرارداد بسته‌است، زیرا او "واقعاً روح Realme را با سفر قابل توجه و شخصیت کاریزماتیک خود تجسم می‌بخشد" و "نماینده تعهد Realme برای ارائه یک تجربه جهشی به جلو برای کاربران است. "

این برند پنج ساله همچنین گفت که با پیوستن به شاهرخ خان، "تمرکز خود را بر ارائه گوشی‌های هوشمند قدرتمند، شیک و جوان پسند نشان می‌دهد که با آرزو‌ها و جاه طلبی‌های جوانان امروزی طنین انداز می‌شود. "

اولین محصولات Realme که شاهرخ خان تبلیغ خواهد کرد Realme ۱۱ Pro و Realme ۱۱ Pro+ هستند که حدود چند هفته پیش در چین معرفی شدند و قرار است در ماه ژوئن در بازار‌های بین المللی - از جمله هند - عرضه شوند.

این اولین بار نیست که Realme با یک بازیگر بالیوودی برای گوشی‌های سری Number خود همکاری می‌کند. در سال ۲۰۲۰، Realme با سلمان خان برای ترکیب Realme ۶ همکاری کرد. همچنین شرادا کاپور هنرپیشه بالیوودی را برای برخی از محصولات AIoT خود جذب کرده بود. با این حال، امیدواریم ریلمی سری Realme ۱۱ Pro را با تصاویر شاهرخ خان روی جعبه‌هایش مانند تصاویر سلمان خان در هند به فروش نرساند. بالاخره همه آن را دوست ندارند.

عکس | شاهرخ خان مدل تبلیغاتی این گوشی چینی شد

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین