کد خبر: ۸۴۲۱۵۷
تاریخ انتشار : ۰۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۹

یک نیمه تا فینالیست‌شدن پرسپولیس در جام حذفی

نیمه نخست دیدار دو تیم پرسپولیس و هوادار در جام حذفی فوتبال ایران با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان گل‌محمدی به پایان رسید.
یک نیمه تا فینالیست‌شدن پرسپولیس در جام حذفی
آفتاب‌‌نیوز :

در دومین دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال ایران، تیم فوتبال هوادار به مصاف پرسپولیس رفت که این دیدار در پایان نیمه نخست با نتیجه ۲ بر صفر به سود پرسپولیس به اتمام رسید.

هوادار صفر - پرسپولیس ۲

گل: گئورگی گولسیانی در دقیقه ۵ از روی نقطه پنالتی، وحید امیری در دقیقه ۱۰

کارت زرد: نیما انتظاری از هوادار

کارت قرمز: -

ترکیب هوادار: محمدرضا خالدآبادی، مرتضی منصوری، عزت‌الله پورقاز، مهدی عبدی، حسین صادقی، سپهر روزی‌طلب، نیما انتظاری، محمدمهدی مهدی‌خانی، مسعود شجاعی، محمدجواد محمدی و سعید سحرخیزان

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، دانیال اسماعیلی‌فر، علی نعمتی، سروش رفیعی، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی ترابی، میلاد سرلک، وحید امیری، سعید صادقی، گئورگی گولسیانی، عیسی آل کثیر

صحنه‌های حساس

در دقیقه ۴، حمله بازیکنان پرسپولیس با ضربه سر آل کثیر، ترابی را در فرصت مناسبی قرار داد و نفوذ او به محوطه جریمه هوادار با خطای منطوری همراه شد که داور برای سرخ‌ها اعلام پنالتی کرد. گولسیانی پشت این ضربه پنالتی قرار گرفت و این ضربه را تبدیل به گل کرد.

در دقیقه ۷، یک و دوی آل کثیر با سروش رفیعی، مهاجم پرسپولیس را در فرصتی تک به تک قرار داد که ضربه آل کثیر را خالدآبادی به زیبایی دفع کرد.

در دقیقه ۸، نفوذ زیبای صادقی، موقعیت سه به دو را برای پرسپولسی‌ها فراهم کرد اما صادقی قدر این موقعیت را ندانست و توپ به کرنر رفت.

در دقیقه ۱۰، حمله پرسپولیسی‌ها با پاس ترابی به امیری همراه شد که ضربه او با تکل مدافع هوادار برگشت داده شد اما کاپیتان پرسپولیس در برگشت با پای چپ دروازه هوادار را برای بار دوم باز کرد.

در دقیقه ۱۸، آل کثیر، وحید امیری را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد و او توپ را برای ترابی کاشت که ضربه زیبای او با برخورد به منصوری به کرنر رفت.

در دقیقه ۱۹، ارسال زیبای سعید صادقی به محوطه جریمه با ضربه خطرناک و سر ضرب آل کثیر به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۴، لودادن توپ توسط اسماعیلی‌فر، حسین صادقی را در موقعیتی مناسب قرار داد و ضربه او با برخورد به مدافع پرسپولیس به شکلی خطرناک به کرنر رفت.

در دقیقه ۳۵، روی نفوذ جواد محمدی و با خطای مرتضی پورعلی‌گنجی، هوادار صاحب پنالتی شد که مسعود شجاعی پشت این توپ قرار گرفت ولی علیرضا بیرانوند موفق شد این ضربه را مهار کند.

در دقیقه ۴۵، پاس اشتباه دانیال اسماعیلی‌فر، سعید سحرخیزان را در موقعیت تک‌به‌تک با علیرضا بیرانوند قرار داد که ضربه بازیکن هوادار با بی‌دقتی از کنار دروازه به بیرون رفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین