کد خبر: ۸۴۲۳۹۹
تاریخ انتشار : ۰۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۶
نایب قهرمان والیبال ایران قید لیگ برتر را زد

واگذاری امتیاز هراز آمل به آریو اسلامشهر

باشگاه لبنیات هراز آمل امتیاز لیگ برتر تیم والیبال خود را به باشگاه آریو اسلامشهر فروخت.
واگذاری امتیاز هراز آمل به آریو اسلامشهر
آفتاب‌‌نیوز :

مسئولان باشگاه لبنیات هزار آمل پس از کسب عنوان نایب قهرمانی در لیگ برتر والیبال در فصل گذشته، امتیاز این تیم را به باشگاه آریو اسلامشهر واگذار کردند.

هدایت هزار آمل برعهده بهروز عطایی سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان بود که او پس از پایان فصل، قید حضور در این تیم را زد و با باشگاه فولاد سیرجان ایرانیان قرارداد امضا کرد.

باشگاه هراز آمل: تاب شرایط "ناگهانی" را نداشتیم

در بیانیه باشگاه لبنیات هراز آمل در خصوص تصمیم به انصراف از تیمداری در لیگ برتر والیبال آمده است: «پس از سه سال حضور توام با موفقیت‌هایی که شاید در باور کمتر کسی می‌گنجید، تصمیم بر رفتن از والیبال، قطعاً تصمیم آسانی نبود؛ ورزشی که مردم شریف و ورزش دوست آمل از دیرباز به آن عشق می‌ورزند و ما نیز به دلیل همین علاقه همشهری‌های عزیزمان بود که باشگاه ورزشی لبنیات هراز آمل را با "والیبال" بنیان نهادیم؛ با پیشنهاد دلسوزان والیبال شهر بخصوص دوستان خوبی، چون محمد شعبانپور دوست داشتنی و بهروز عطایی عزیز.

در این سه سال که چراغ والیبال شهرمان همچون سال‌های دورتر روشن نگه داشته شد، لحظات خوشی رقم خورد؛ تجارب گران‌سنگی بدست آمد؛ از نایب قهرمانی و عنوان سومی در رده بزرگسالان و از نایب قهرمانی و دو سومی در رده نوجوانان و جوانان؛ کارنامه‌ای درخشان از مجموعه‌ای که به معنای واقعی کلمه یک "تیم" بود؛ تیمی منسجم و متحد و یکپارچه با مردانی مسئولیت پذیر؛ به دور از هرگونه منیت و هر حاشیه‌ای.

اعتراف می‌کنیم قرارمان ادامه راه با تیمی قوی‌تر و با عزمی راسخ‌تر بود، قرارمان تداوم "در کنار هم بودن" بود، اما به ناگهان شرایط به گونه‌ای پیش رفت که شاخه‌های این درخت تازه به بار نشسته درهم شکند؛ در ورزش حرفه‌ای شاید چنین "شرایط ناگهانی" مرسوم باشد، اما مجموعه صنعتی که خود ناگهانی و به صرف پیشنهاد دلسوختگان ورزش شهر سر از ورزش حرفه‌ای درآورد، تاب این شرایط ناگهانی را نداشت!

البته ناگفته نماند که افزایش شتابان هزینه‌های تیمداری در شرایط سخت اقتصادی هم مزید علت شد تا مدیران شرکت لبنی هراز از ورزش حرفه‌ای فاصله گرفته و روی گسترش و توسعه امکانات سخت افزاری در امر تولید و کارآفرینی بیشتر تمرکز نمایند.»

خروج هراز از مدار تیمداری حرفه‌ای

در بخش دیگری از این بیانیه آمده است: «باشگاه لبنیات هراز آمل وظیفه خود می‌داند از تلاش تک تک اعضای تیم والیبال از کادر فنی و اجرایی تا تمامی بازیکنانی که در این سه سال برای موفقیت تیم سنگ تمام گذاشتند و همچنین از مردم ورزش دوست و شریف آمل که در این سه سال همواره یار و یاور تیمشان بوده‌اند و نقش کلیدی در این موفقیت داشته‌اند، قدردانی ویژه نماید.

هر چند لبنیات هراز آمل از مدار تیمداری در ورزش حرفه‌ای خارج می‌شود، اما همچون سال‌های گذشته در خدمت قهرمانان ملی شهرمان در رشته‌های مختلف ورزشی خواهیم بود و حمایت از آن‌ها را وظیفه خود می‌دانیم.»

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین