کد خبر: ۸۴۲۵۴۲
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۲۵

شاید آلمانی‌ها استقلال را به آسیا برگردانند

کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال به زودی اسامی تیم‌های مورد تایید و عدم تایید را به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال خواهد کرد.
شاید آلمانی‌ها استقلال را به آسیا برگردانند
آفتاب‌‌نیوز :

یکی از باشگاه‌های ایرانی که موفق به دریافت مجوز حرفه‌ای نشده استقلال است که به رای صادره از سوی کمیته بدوی اعتراض دارد، اما گفته می‌شود رای کمیته استیناف هم عدم تایید مجوز حرفه‌ای استقلال است. حتی یکی از اعضای کمیته استیناف یعنی داریوش مصطفوی مصاحبه کرده و گفته استقلال فورجه زمانی را برای پرداخت بدهی‌ها رعایت نکرده است.

در پی ملاقات حجت کریمی با مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال به سرپرست باشگاه استقلال قول داد به کنفدراسیون فوتبال آسیا توضیح می‌دهد تا یک بار دیگر پرونده این باشگاه از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا مورد بررسی قرار گیرد.

باشگاه استقلال خطاب به مهدی تاج به عنوان نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا گفته است؛ وقتی درآمد‌های باشگاه استقلال نزد کنفدراسیون فوتبال آسیا قابل برداشت نیست، چطور آن‌ها انتظار دارند باشگاه استقلال با وجود تحریم‌ها در انتقال پول، سر موعد بدهی‌های خارجی خود را تسویه حساب کند. در صورت تایید این ادله کنفدراسیون فوتبال آسیا ممکن است، رای به بازگشت آبی‌ها به لیگ قهرمانان آسیا دهد.

مدارک باشگاه استقلال برای تایید مجوز حرفه‌ای به زودی از سوی شرکت آلمانی بررسی و نتیجه آن ۲۵ خرداد به صورت رسمی اعلام می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین