کد خبر: ۸۴۲۶۷۰
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۲

پیشنهاد وسوسه انگیز ۲ تیم اماراتی و قطری به عیسی آل کثیر

قرارداد عیسی آل کثیر با پرسپولیس پس از فینال جام حذفی به پایان رسیده و ادامه آن مشروط به توافق طرفین خواهد بود!
آفتاب‌‌نیوز :

ستاره کنونی خط حمله پرسپولیس، دی ماه سال گذشته مذاکراتی با مسئولان این باشگاه داشت و ابتدا به بن بست رسید.

در آن مقطع باشگاه پرسپولیس پیشنهاد قرارداد یک‌سال و نیمه نداده، بلکه خواستار قرارداد ۶ ماهه به‌اضافه قرارداد یک‌ساله مشروط شد. درحالی‌که عیسی اصرار به قرارداد یک‌سال‌ونیمه داشت. درحقیقت موضع باشگاه پرسپولیس در راستای سیاست سرمربی این تیم بود. با توجه به اینکه عیسی یک‌سال از میادین دور شده بود طبیعی بود که زمان زیادی برای بازگشت به روز‌های اوجش داشته باشد و این اتفاق هم درآن زمان نمی‌شد گفت قطعی است. از این رو یحیی خواسته ابتدا قرارداد کوتاه‌مدت با آل‌کثیر امضا شود و درصورتی‌که او تا پایان فصل توانست نظر کادرفنی را جلب کند قرارداد جدیدی با او امضا شود.

باشگاه پرسپولیس حتی به امضای قرارداد یک‌سال‌ونیمه که فصل آینده‌اش مشروط باشد راضی شد، اما عیسی و مدیربرنامه‌هایش حاضر به قبول آن نشدند. در این مورد باشگاه پرسپولیس آن زمان به عیسی اعلام کرد که به پیشنهاد مطرح شده فکر کند و تصمیم خودش را در روز‌های آتی اعلام کند. مساله دیگر اینکه طرفین بر سر مسائل مالی هم به توافق نهایی نرسیدند، اما در نهایت این موضوع حل شد.

از سوی دیگر عیسی آل کثیر پذیرفت قرارداد مشروط بسته و فصل آینده (لیگ بیست و سوم) منوط به توافق طرفین شد! حالا خبر می‌رسد هنوز عیسی آل کثیر و پرسپولیس به توافق نرسیده و قرارداد فصل آینده رسمی نشده است. هر چند خود عیسی آل کثیر دوست دارد در پرسپولیس بماند و به فوتبالش ادامه دهد، اما بدیهی است، مبلغ قرارداد و مسائل مالی نیز برای زننده آخرین گل دربی به استقلال مهم باشد.

خبر‌های جدید حکایت از پیشنهاد دو باشگاه اماراتی و قطری به عیسی آل کثیر دارد که با توجه به نرخ فعلی دلار در کشورمان، گذشتن از آن اصلا آسان نیست!

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین