کد خبر: ۸۴۲۶۸۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۰۷
انتقاد سعیدی، نماینده چابهار از دولت رئیسی

۴ شهرستان قصرقند، کنارک، دشتیاری و زرآباد حتی یک تخت بیمارستانی هم ندارند، آن وقت رئیسی در اندونزی قول ساخت ۱۲ بیمارستان را می‌دهد!

نماینده چابهار در مجلس خطاب به رئیس جمهور گفت: گردش مالی ۵۰ هزار میلیاردی فیلترشکن‌ها یک فاجعه و دهن کجی به مردم است، نمی‌شود شما به عنوان رئیس جمهور و من به عنوان نماینده به دنبال تیک آبی اینستاگرام باشیم و ملت را از کسب و کار مجازی خود محروم کنیم.
۴ شهرستان قصرقند، کنارک، دشتیاری و زرآباد حتی یک تخت بیمارستانی هم ندارند، آن وقت رئیسی در اندونزی قول ساخت ۱۲ بیمارستان را می‌دهد!
آفتاب‌‌نیوز :

 معین الدین سعیدی در نشست علنی امروز (یکشنبه ۷ خردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: در شرایطی که ۴ شهرستان قصرقند، کنارک، دشتیاری و زرآباد فاقد حتی یک تخت بیمارستانی هستند، رئیس جمهور در اندونزی قول ساخت ۱۲ بیمارستان را می‌دهد! بنابراین باید گفت که آقای رئیسی، به کجا چنین شتابان؟ اول درد‌های بی پایان مردم سیستان و بلوچستان را ببینید و بعد به فکر مردم اندونزی باشید.

 نماینده چابهار، نیک شهر، کنارک و قصرقند در مجلس یازدهم افزود: به وزیر بهداشت و درمان تذکر می‌دهم با فوریت نسبت به تجهیز بیمارستان نیروی دریایی کنارک و ساخت بیمارستان دشتیاری بزرگ اقدام کند.

وی ادامه داد: آقای رئیس جمهور؛ بستن پلتفرم‌های فضای مجازی در شرایط پرالتهاب پاییز ۱۴۰۱ بود، اکنون با گذر از آن شرایط ادامه محدودیت‌ها به چه معناست؟ ضمن آنکه گردش مالی ۵۰ هزار میلیاردی فیلترشکن‌ها یک فاجعه و دهن کجی به مردم است، نمی‌شود شما به عنوان رئیس جمهور و من به عنوان نماینده به دنبال تیک آبی اینستاگرام باشیم و ملت را از کسب و کار مجازی خود محروم کنیم، لذا بر مبنای اصل ۹ قانون اساسی به رئیس جمهور تذکر می‌دهم نسبت به رفع محدودیت از پلتفرم‌های فضای مجازی به قید فوریت اقدام کند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۳
ليلا
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۶:۴۹ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷
0
82
واقعاً وقتى در سيستان و بلوچستان، خوزستان، كردستان و خراسان شمالي و خيلي از شهرهاى اين مملكت يك بيمارستان مجهز وجود ندارد، چطور قول ساخت بيمارستان در كشور اندوزى را ميدهيد؟!!!! وقتى حق مردم سيستان از حق آبه ى هيرمند را نميتوانند طلب كنيد، قول حمايت از مردم يك كشور ديگر ميدهيد؟!!! شما رييس جمهور ايران هستيد، يا رييس جمهور اندوزى و .....؟!!!!!وا عجبا!!!!
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۱۶ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷
1
67
دولت انقلابی یعنی همین
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۷:۴۲ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۷
1
73
بزرگترین وجه شخصیتی آیت‌الله دکتر رئیسی بدون تفکر قبلی حرف زدن هستش.
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین