کد خبر: ۸۴۲۶۸۴
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۷

فوت ۲ بیمار کرونایی و شناسایی ۸۲ مبتلای جدید 

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اعلام کرد: براساس جدیدترین آمار در ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر از بیماران کووید۱۹ در کشور جان خود را از دست دادند و ۸۲ بیمار جدید مبتلا به این ویروس در کشور شناسایی شدند.
فوت ۲ بیمار کرونایی و شناسایی ۸۲ مبتلای جدید 
آفتاب‌‌نیوز :

از دیروز تا امروز ۷ خردادماه ۱۴۰۲ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، ۸۲ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی و ۳۹ نفر از آن‌ها بستری شدند.

به گزارش وبدا، مجموع جانباختگان این بیماری، به ۱۴۶ هزار و ۲۵۵ نفر و مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۷ میلیون و ۶۱۱ هزار و ۶۶۵ نفر رسید.

آمار‌های وزارت بهداشت نشان می‌دهد که تا کنون ۷ میلیون ۳۶۵ هزار و ۷۵۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌اند. البته ۱۵۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.

براساس این آمار‌های وزارت بهداشت، ۶۵ میلیون و ۲۱۸ هزار و ۸۷۹ نفر دُز اول، ۵۸ میلیون و ۶۱۴ هزار و ۷۳۷ نفر دُز دوم و ۳۱ میلیون و ۶۹۹ هزار و ۲۷۵ نفر، دُز سوم و بالاتر واکسن کرونا را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به ۱۵۵ میلیون و ۵۳۲ هزار و ۸۹۱ دُز رسید.

تا کنون ۵۶ میلیون و ۶۵۳ هزار و ۲۰۱ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین