کد خبر: ۸۴۲۸۷۱
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۵

دودستگی در استقلال بالا گرفت

عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال به انتقاد از سیاست‌های حاجیلو، مدیر جدید آکادمی استقلال، پرداخته است.
دودستگی در استقلال بالا گرفت
آفتاب‌‌نیوز :

محمد مومنی، عضو هیئت مدیره باشگاه استقلال، در حاشیه جلسه کانون مربیان ایران داشت و به سوالی درباره حواشی این روز‌های آکادمی باشگاه استقلال و مصاحبه‌های غیر واقعی‌ای که طی روز‌ها و هفته‌های اخیر از این چهره در برخی رسانه‌ها منتشر شده است، پاسخ داد.

یکی از اتهاماتی که به مومنی وارد شده این است که او چند بازیکن را با زور و قدرت خود به آکادمی وارد کرده است. او در واکنش به این سوال اینطور پاسخ داده است: «به هر جهت آکادمی استقلال جایگاه خاصی دارد و باید بازیکن‌سازی در آنجا صورت بگیرد. تمام تلاش ما این است که زیرساخت فکری درست کنیم.» مومنی سپس به انتقاد از انتخاب‌های جدید حاجیلو، مدیر جدید آکادمی استقلال، پرداخت که به جای آرش برهانی این سمت را قبول کرده است: «آقای حاجیلو که چندمین مرتبه است که می‌آید، ولی برخی مربیانی که آنجا هستند شایستگی حضور ندارند و باید بازنگری شود. البته این مربیان تازه آمده‌اند و آن‌هایی که از قبل بوده‌اند که بازیکنان تیم استقلال بوده‌اند. حالا این اتفاقات افتاده است.»

او ادامه داد: «آقای حاجیلو از بزرگان است، اما شخصی که آورده‌اند نه مورد نظر من است و نه باشگاه. آنجا جایی است که ما آموزش گفتاری و رفتاری به بازیکنان می‌دهیم و شخصی که آمده شایستگی حضور ندارد. به صرف اینکه می‌خواهد کمک مالی کند، مورد قبول من و باشگاه نیست. باید در این زمینه آقای حاجیلو بازنگری کند و از پیشکسوتان استفاده کند که شعار خودشان هم هست.»

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین