کد خبر: ۸۴۲۹۲۰
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۶

عامل تخریب ۱۰ خودرو در خیابان پاسداران دستگیر شد

رئیس مرکزعملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ از دستگیری عامل ایجاد رعب و وحشت و وارد کردن خسارات به ۱۰ دستگاه خودروی سواری در خیابان پاسداران خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ سعید راستی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌چند روز قبل و پس از اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تخریب و وارد آمدن خسارت به ۱۰ دستگاه خودرو توسط یکی از اراذل و اوباش به وسیله سنگ، چوب و شمشیر در خیابان پاسداران تهران ، رسیدگی موضوع به صورت ویژه در دستور کار اداره عملیات پایگاه چهارم این پلیس قرار گرفت و تیم هایی از ماموران تحقیقات همه جانبه خود را برای شناسایی و دستگیری عاملان تخریب خودروها و افرادی که باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بودند، آغاز کردند.

وی با بیان اینکه ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات گسترده خود موفق به شناسایی  شروری که اقدام به تخریب خودروی شهروندان کرده بود، شدند، گفت:‌ در ادامه و پس از هماهنگی با مقام قضایی ماموران در جریان یک عملیات  مقتدرانه پلیسی این فرد را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس مرکزعملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه ماموران آلات و ادوات جرم را نیز از این فرد شرور کشف کردند، گفت: همچنین در این عملیات پلیسی یک دستگاه موتورسیکلت آپاچی را که متهم با استفاده از آن مرتکب جرم و متواری شده بود، توقیف کردند.

راستی با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت: این فرد که جزو اوباش و اشرار است، در جریان بازجویی‌های انجام شده به بزه‌انتسابی اعتراف کرد و پس از آن به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین