کد خبر: ۸۴۲۹۳۳
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۴۵

اسماعیل‌نژاد: مسئولان حتی برای دلداری نیامدند

پشت خط زن تیم ملی والیبال در مورد عدم حمایت مسئولان ورزش از تیم ملی گفت: از روز اولی که تمریناتمان را شروع کردیم فقط از طرف فدراسیون حمایت می‌شویم، اما مسئولان حتی برای دلداری هم نیامده‌اند.
اسماعیل‌نژاد: مسئولان حتی برای دلداری نیامدند
آفتاب‌‌نیوز :

آخرین اردوی تیم ملی والیبال ایران پیش از اعزام به لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ در سالن فدراسیون در حال برگزاری است و تا چهارشنبه دهم خرداد ماه ادامه خواهد داشت. 

امین اسماعیل‌نژاد، پشت‌خط‌زن تیم ملی در مورد وضعیت آمادگی تیم گفت:  در شروع اردوها خیلی به ما فشار می‌آمد اما بچه‌ها تلاش کردند و ۱۰۰ درصد توان گذاشتند. تا اینجا همه یک‌دل بودیم و چند روز دیگر هم به مسابقات می‌رویم. امیدوارم نتیجه خوبی بگیریم. امسال انتخابی المپیک را داریم و رنکینگ جهانی مهم است. بچه‌ها با انگیزه‌ آمده‌اند. 

او در مورد بی‌توجهی مسئولان ورزشی به تیم ملی والیبال گفت: از روز اولی که تمریناتمات را شروع کردیم فقط از طرف فدراسیون حمایت می‌شویم اما مسئولان حتی برای دلداری هم نیامده‌اند چون لیگ جهانی و تورنمنت‌های پیش رو جزو مهمترین تورنمنت‌ها است. امیدوارم این مشکل حل شود، از ما حمایت کنند تا با انگیزه‌تر کار کنیم. 

اسماعیل‌نژاد در مورد رقابت با علی حاجی‌پور برای قرار گرفتن در پست پشت خط زن تیم ملی گفت: تیم ملی کشور هر بازیکنی، برایش مهمترین و بالاترین سطحی است که می‌تواند به آن افتخار کند. چه اول باشم چه آخر تمام تلاشم را می‌کنم. 

وادی: با ۲ متر قد سوار شدن هواپیمای اکونومی سخت است

همچنین محمد طاهر وادی ملی‌پوش والیبال در مورد شرایط لیگ ملت‌ها گفت: تمرینات را خیلی خوب شروع کردیم و از نظر بدنی نسبت به پارسال آماده‌تر هستیم. انگیزه بازیکنان با اضافه شدن سید(محمد موسوی) بسیار بالا رفته است.

وی در مورد رویارویی با حریفان در هفته اول رقابت‌ها عنوان کرد: تجربه نشان داده تیم‌های ایران جلوی تیم‌های قوی‌تر بهتر کار می‌کند.

پاسور تیم ملی در مورد حمایت‌ مسئولان از تیم ملی اظهارداشت: حدودا دو ماه است تمرین می‌کنیم اما هیچ کدام از مسئولان سر تمرین نیامدند. فقط از فدراسیون، داورزنی به ما سر می‌زند. با این بودجه محدود، فدراسیون ما نیاز به حمایت دارید. سوار شدن هواپیمای اکونومی برای بازیکنانی که دو متر قد دارند واقعا سخت است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین