کد خبر: ۸۴۳۰۵۱
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۰

اگر استقلال دربی را ببرد بازی تکرار می‌شود

در صورت برد استقلال در بازی روز چهارشنبه دربی در ماه‌های پیش رو و حتی شاید پیش از شروع لیگ برتر در قالب سوپر جام تکرار شود.
آفتاب‌‌نیوز :

در صورتی که در بازی روز چهارشنبه پرسپولیس پیروز و قهرمان شود بازی سوپر جام برگزار نمی‌شود، چون هم پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده است و هم قهرمان جام حذفی و طبق قانون بازی سوپر جام برگزار نمی‌شود. اما اگر در بازی چهارشنبه شب استقلال برنده شود، این تیم به عنوان قهرمان جام حذفی در سوپر جام با پرسپولیس به عنوان قهرمان لیگ برتر بازی خواهد کرد.

فصل گذشته سوپر جام بین استقلال قهرمان لیگ برتر و نساجی قهرمان جام حذفی در کرمان و بعد از هفته یازدهم برگزار شد که تیم استقلال با گل امیر ارسلان مطهری تیم مازنی را یک بر صفر شکست داد و قهرمان شد. این بار بر اساس خبر‌های رسیده از سازمان لیگ، این سازمان تلاش خواهد کرد، بازی سوپر جام را یک هفته پیش از شروع بازی‌های لیگ برتر که احتمالا ۱۰ یا ۱۱ مرداد ماه خواهد بود، برگزار کند.

متاسفانه بعد از گذشت سال‌ها هنوز زمان برگزاری سوپر جام در تقویم فوتبال ایران نهایی نشده است و سازمان لیگ بعد از نظر خواهی از تیم‌های قهرمان این مسابقه را برگزار می‌کند. طبیعتا زمانی برگزاری این مسابقه به خود نظم می‌گیرد که در تقویم فوتبال ایران گنجانده شده و یا به عبارت ساده‌تر سازمان لیگ تقویم برگزاری این بازی را نهایی کند. به طور مثال بگوید؛ هر فصل سوپر جام یک هفته پیش از شروع بازی‌های لیگ برتر برگزار می‌شود.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین