کد خبر: ۸۴۳۰۷۶
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۵

توزیع مشروبات الکلی مسموم در کرج

فرمانده انتظامی البرز گفت: اعضای باندی که با توزیع مشروبات الکلی مسموم باعث فوت و مسمومیت تعدادی از شهروندان شده بودند، شناسایی و دستگیر شدند.
توزیع مشروبات الکلی مسموم در کرج
آفتاب‌‌نیوز :

سردار  حمید هداوند در خصوص این خبر بیان کرد: به دنبال فوت و مسمومیت تعدادی از شهروندان بر اثر مصرف مشروبات الکلی مسموم در منطقه مهرشهر کرج، بررسی موضوع به پلیس آگاهی استان محول شد.

وی افزود: با بررسی های فنی و پلیسی مشخص شد که جان باختگان به صورت متوالی از یکی از اوباش منطقه مهرشهر اقدام به تهیه مشروبات الکلی کرده که بلافاصله با هماهنگی قضائی این شخص دستگیر و در تحقیقات از وی مشخص شد که این فرد فقط صرفا توزیع کننده بوده که دستگیری عاملان اصلی این موضوع همچنان در دستورکار قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان البرز اضافه کرد: در ادامه با تلاش های اطلاعاتی گسترده در نهایت هویت سه نفر از افراد دخیل در این پرونده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی از پلمب یک واحد عرضه لوازم پزشکی و یک کارخانه تولید الکل های صنعتی در خصوص این پرونده خبر داد و گفت: تحقیقات تکمیلی بر روی این پرونده همچنان ادامه دارد.

سردار هداوند در پایان خاطرنشان کرد: مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ به صورت شبانه روزی آماده دریافت اخبار و اطلاعات شهروندان در حوزه جرایم و تخلفات است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین