کد خبر: ۸۴۳۱۵۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۰:۲۲

عکس| جنجال یک فیلم خواستگاری در فارس

استاندار فارس در واکنش به انتشار فیلمی از برپایی یک مراسم خواستگاری در جوار آرامگاه حافظ، تاکید کرد که با هرگونه اقدام در مسیر ترویج و اشاعه لاابالی‌گری و هنجارشکنی، برخورد قانونی و قاطع خواهد شد.
آفتاب‌‌نیوز :

محمدهادی ایمانیه از "برخورد قاطع با لاابالی گری، رفتارهای سازمان یافته و هنجارشکنانه در شیراز و سراسر فارس" خبر داد و افزود: به هیچ وجه اجازه هنجارشکنی و رفتارهای خلاف شرع را در شیراز و استان فارس نخواهیم داد و با عوامل و عناصری که به صورت سازمان یافته درصدد ترویج لاابالی گری و فساد هستند، برخورد قانونی می‌شود.

براساس گزراش استانداری فارس، ایمانیه خاطرنشان کرد: مجموعه اقدامات سلبی و ایجابی مرتبط با فرهنگ عفاف و حجاب در فارس اجرایی شده و دستگاه‌های فرهنگی اقدامات مناسبی را در استان انجام داده‌اند.  تلاش شده در حوزه عفاف و حجاب با تدبیر،برنامه‌ریزی و ایجاد آرامش، تذکر در قالب‌های مختلف و طرح‌های ناظر و سامانه مردم رسی انجام شود اما حساب حرکت‌های سازمان یافته یا کسانی که اصرار به قبح شکنی و مقابله با قوانین و مقررات دارند، جداست.

استاندار فارس خاطرنشان کرد: وظیفه دستگاه‌های مختلف امنیتی و قضایی برخورد قاطع، مناسب و بجا است و دستگاه اجرایی و قضایی فارس برای مقابله با ایستادگی در مقابل قانون مصمم است. در ماجرای حافظیه شیراز، براساس تصمیم مقامات قضایی، مدیر مجموعه حافظیه و دو نفری که رفتارهای خلاف شرع و هنجارشکنانه داشته‌اند، تعیین تکلیف خواهند شد و مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان نیز تا مشخص شدن پرونده اجازه حضور در محیط اداری را ندارد.

گفتنی است که ویدئویی از برپایی یک مراسم خواستگاری در جوار آرامگاه حافظ شیرازی در فضای مجازی دست به دست شد که واکنش‌های بسیاری را برانگیخت.

به نوشته خبرگزاری فارس، مدیر کل میراث تا اطلاع ثانوی به منظور بررسی های تکمیلی توسط مقام قضایی از حضور در محیط اداری منع می گردد.

گفتنی است دو مدیر مجموعه مذکور نیز بازداشت شدند.

عکس| جنجال یک فیلم خواستگاری در فارس

عکس| جنجال یک فیلم خواستگاری در فارس

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۲/۰۳/۰۹
1
4
لاابالی گری دقیقا یعنی چی؟؟؟؟!!!!
فسادهای سازمان یافته و هنجارشکنان شرف و سرافکندگی مردم در مقابل خانواده شان کجای مبارزه شما هستند؟؟!!!!

نفهمیدن بهتر از ...بودن است!!!!!
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین