کد خبر: ۸۴۳۱۹۱
تاریخ انتشار : ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۶

نیروی هوایی ارتش یک نیروی مقتدر، فرهیخته و جان بر کف است

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نیروی هوایی یک چهره و تصویر روشنی است که در حافظه ملت ایران نقش بسته، اظهار کرد: همه نیروی هوایی ارتش را به یک نیروی مقتدر، فرهیخته و جان بر کف می‌شناسند.
نیروی هوایی ارتش یک نیروی مقتدر، فرهیخته و جان بر کف است
آفتاب‌‌نیوز :

وحید جلال زاده در جمع فرماندهان و کارکنان نیروی هوایی ارتش، با اشاره به گذشت 43 سال از عمر پر برکت قبل انقلاب اسلامی ایران و پیروزی این نهضت به رهبری حضرت امام خمینی(ره) گفت: ساقط کردن استبداد داخلی، ایستادگی در مقابل استعمار خارجی، سلطه و زور و مقابله با هژمونی شرق و غرب با شعار نه شرقی نه غربی از اهداف انقلاب اسلامی ایران بود.

وی با بیان اینکه با پیروزی انقلاب اسلامی، سقوط دولت موقت و تسخیر لانه جاسوسی، دولتهای غربی، بویژه آمریکایی‌ها به این نتیجه رسیدند که نمی‌شود با تهدید حریف این ملت شد و باید این انقلاب ساقط شود، افزود: اصلی‌ترین نقطه تلاقی و اختلاف نظام انقلاب اسلامی با تمدن غربی در دین مداری و حکومت دین خلاصه می‌شود که تمدن غربی ۴۰۰ تا ۵۰۰ سال تلاش کرده که از دخالت دین در امور سیاسی جلوگیری کند، ولی حضرت امام خمینی(ره) دین را مسیر اصلی در امور سیاسی معرفی کرد و با آمدن انقلاب اسلامی مسیر جدیدی روی بشریت گشوده شد که انسان را به سوی عقلانیت، انسانیت و دین مداری رهنمون کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حمایت شرق و غرب از رژیم بعثی عراق در 8 سال دفاع مقدس اظهار کرد: بلوک شرق و غرب و کشورهای حامی این دو ابرقدرت به خاطر بر افراشتن پرچم دین مداری توسط انقلاب اسلامی ایران در منطقه و جهان، تا آخرین روزهای جنگ تحمیلی از رژیم بعثی عراق حمایت کردند و از واگذاری و یا فروش هرگونه تسلیحات و اقلام پشتیبانی به ایران خودداری کردند.

وی خاطر نشان کرد: هدف دشمن از تحمیل پروژه‌های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی بر علیه ملت ایران، جلوگیری از گسترش و توسعه انقلاب اسلامی و دین مداری در جهان است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: مقام معظم رهبری(مدظله العالی) فرموده اند؛ همه ملت شاهد هستند، وظایف و ماموریت‌های ذاتی را که به شما نیروهای مسلح و فرماندهان محول شده به درستی انجام داده‌اید و به همین دلیل، دشمن فکر تهاجم به جمهوری اسلامی ایران نمی کند.

جلال زاده در پایان با بیان اینکه نیروی هوایی یک چهره و تصویر روشنی است که در حافظه ملت ایران نقش بسته اظهار کرد: همه نیروی هوایی ارتش را به یک نیروی مقتدر، فرهیخته و جان بر کف میشناسند و هیچ گاه فداکاری بزرگ مردان و خلبانان این نیروی الهی هوایی همچون ستاری، اردستانی، دوران و بابایی ها از حافظه ملت ایران پاک نخواهد شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین