کد خبر: ۸۴۳۱۹۷
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۷

دستگیری ۲ نفر از سرشاخه‌های اصلی توزیع مواد مخدر در خراسان شمالی 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان از دستگیری ۲ نفراز عاملان اصلی و سرشاخه‌های توزیع مواد مخدر صنعتی در سطح استان خبر داد.
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمد قدرتی اظهار کرد: با اشرافیت اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان ۲ نفر از سرشاخه‌های اصلی توضیع مواد مخدر صنعتی شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شدند. 

به گزارش روابط عمومی نیروی انتظامی خراسان شمالی، وی با اشاره به اینکه در بازرسی‌های به عمل آمده ۵۰۰ گرم شیشه و هروئین کشف شد، افزود: یک دستگاه خودرو نیز توقیف و به پارکینگ منتقل شد. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان نیز بعد از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، از شهروندان خواست تا در صورت اطلاع از هرگونه مورد مشکوک بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند. 

سرگرد احمد ملکی، رئیس اداره اطلاعات و عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان نیز با اعلام جزئیات بیان کرد: در پی اعلام خبری مبنی بر حمل و نگهداری مواد مخدر توسط ۲ نفر بلافاصله موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 وی با اشاره به اینکه با تلاش ماموران یک دستگاه خودروی سواری در این رابطه شناسایی و توقیف شد، افزود: در بازرسی از این خودرو ۱ کیلوگرم مواد مخدر سنتی و ۳۰۰ گرم مواد مخدر صنعتی کشف شد. 

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این رابطه ۲ نفر متهم دستگیر شدند، تصریح کرد: متهمان در نتیجه بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین