کد خبر: ۸۴۳۲۸۹
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۰

ورزشگاه آزادی امن است؟

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: در خصوص وضعیت ایمنی استادیوم آزادی بزرگنمایی‌های بسیاری صورت گرفته است و هیچ نگرانی بابت ایمنی و سازه‌ای وجود ندارد.
ورزشگاه آزادی امن است؟
آفتاب‌‌نیوز :

نصیری؛ رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران در جمع خبرنگاران درباره وضعیت ایمنی ورزشگاه آزادی گفت: در خصوص وضعیت ایمنی استادیوم آزادی بزرگنمایی‌های بسیاری صورت گرفته است.باید تأکید کنم تصاویری که در فضای مجازی و در خصوص ایمنی ورزشگاه آزادی منتشر شده مربوط به فینیشینگ این ورزشگاه است و هیچ ارتباطی با وضعیت سازه‌ای ندارد.

نصیری با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته گفت: مرکز تحقیقات وزارت راه و شهرسازی ارزیابی‌های لازم را انجام داده است و مطابق با گزارش کتبی این مرکز از ۷۲ زون ورزشگاه آزادی فقط ۸ زون نیازمند مقاوم‌سازی هستند و مابقی زون‌ها از نظر سازه‌ای ایمن هستند.

وی با بیان اینکه از چند ماه پیش تمامی زون‌های ناایمن مسدود شدند، گفت: محلی که ناایمن بود اکنون تبدیل به کارگاه ساختمانی شده است و بر همین اساس اکنون درخصوص ورزشگاه آزادی ابهام‌زدایی شده است و دقیقاً مشکل به‌صورت شفاف بیان شده است همچنین محل‌هایی که دارای برخی مشکلات بودند نیز اصلاح شدند.

رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران تصریح کرد: در محل‌هایی که تماشاگران در ورزشگاه آزادی مستقر می‌شوند هیچ نگرانی بابت ایمنی و سازه‌ای وجود ندارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین