کد خبر: ۸۴۳۴۹۳
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۵

‌‌فرمانده جدید پلیس خوزستان کیست؟

آیین تکریم و معارفه فرماندهان سابق و جدید انتظامی خوزستان با حضور فرمانده انتظامی کل کشو‌ر و جمعی از مسولان استانی برگزار شد.
‌‌فرمانده جدید پلیس خوزستان کیست؟
آفتاب‌‌نیوز :

آیین تکریم و معارفه فرمانده قدیم و جدید انتظامی خوزستان دیروز با حضور سردار احمدرضا رادان فرمانده انتظامی کل کشور و جمعی از مسولان استانی در اهواز با حضور استاندار، نمایندگان خوزستان در مجلس خبرگان رهبری، فرمانده سپاه خوزستان، فرمانده ارتش در جنوب غرب کشور و همچنین جمعی از پرسنل نیروی انتظامی این استان در حسینیه ستاد فرماندهی خوزستان برگزار شد.

سردار حسن شاهوارپور فرمانده سپاه ولی عصر (عج) خوزستان در این مراسم اظهار داشت: خوزستان، استان بزرگی است و با پنج استان شمالی و شرقی هم مرز است. استان خوزستان با کشور عراق، خلیج فارس و با آب‌های آزاد هم مرز خشکی و هم مرزآبی داشته و ارتباط داریم. 

وی با بیان اینکه استان خوزستان ششمین استان پرجمعیت کشور است گفت: تنوع قومیتی، بزرگی سرزمین و بزرگی جمعیت و وضعیت تولید اول منابع در استان خوزستان است که همه این موارد نیاز به پیوست امنیت دارند.

فرمانده سپاه خوزستان با بیان اینکه کشور ما کشور بزرگی است و دشمنان این کشور دشمنان بزرگی هستند گفت: یکی از خواسته‌های دشمن برای ضربه زدن، برای تعلف زیرساختار‌های نظام جمهوری اسلامی استان خوزستان است. 

سردار شاهوارپور ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی نیرو‌های مسلح گفت: سردار صالحی فرمانده میدانی بود.

سردار صالحی فرمانده پیشین نیروی انتظامی استان خوزستان در این مراسم اظهار داشت: از تمام همکارانم در مجموعه نیروی انتظامی تشکر می‌کنم. خوشحالم که دوره‌ای از عمرم با مردمان استان خوزستان سپری شد. 

وی با بیان اینکه در این مسئولیت از هیچ کوشش و تلاشی دریغ نکردیم و با تمام توان، سعی کردیم آرامش و امنیت مردم استان خوزستان را تامین کنیم، گفت: ۱۱ هزار و ۱۷۸ نوع سلاح و ۳۲۹ هزار فشنگ، انهدام باند قاچاق، کشف ۲۴ هزار کیلو مواد مخدر، دستگیری باند‌های قاچاق و وحدت اقوام از کشفیات مهم نیروی انتظامی در زمان چند سال اخیر بوده است.

فرمانده پیشین نیروی انتظامی استان خوزستان در ادامه با بیان اینکه برقراری نظم در مرز‌های شلمچه و چزابه از مهمترین دستاورد‌های ما در سال‌های اخیر بود گفت: همچنین در زمان اربعین حسینی سال گذشته دو میلیون و ۱۰۰ هزار زائر در سامانه ثبت نام کردند.

فرمانده پیشین نیروی انتظامی خوزستان با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور گفت: همدلی مردم استان خوزستان و اعضای شورای تامین باعث شد که در ایام اغتشاشات، وضعیت سفیدی در استان خوزستان داشته باشیم.

سردار سرتیپ احمدرضا رادان فرمانده نیروی انتظامی در حکمی سرتیپ دوم پاسدار سید محمود میرفیضی را به سمت فرمانده انتظامی استان خوزستان منصوب کرد. پیش از این سردار سید محمد صالحی فرمانده انتظامی استان خوزستان بود.

سردار سید محمود میرفیضی مسئولیت فرماندهی انتظامی استان گلستان، مازندران و قم را بر عهده داشت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین