کد خبر: ۸۴۳۵۱۴
تاریخ انتشار : ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۸

لغو جشن قهرمانی پی‌اس‌جی به‌خاطر سرخیو ریکو

پاری سن ژرمن اعلام کرد برای همدردی با خانواده سرخیو ریکو روز شنبه بعد از آخرین بازی‌اش با کلرمون، در ورزشگاه پارک دو پرنس، مراسم جشن قهرمانی برگزار نخواهد کرد.
لغو جشن قهرمانی پی‌اس‌جی به‌خاطر سرخیو ریکو
آفتاب‌‌نیوز :

پاری سن ژرمن پیشتر اعلام کرده بود به دلیل شرایط وخیم سرخیو ریکو که دچار حادثه شده است، مهمانی شام سالانه خود که قرار بود به مناسبت قهرمانی با حضور بازیکنان برگزار شود را لغو کرده است. امروز اعلام شد بازیکنان پی‌اس‌جی شنبه بعد از آخرین بازی‌شان در لیگ یک در چمن ورزشگاه پارک دو پرنس مراسم جشن و پایکوبی نخواهند داشت.

سرخیو ریکوی ۲۹ ساله در یک حادثه به شدت آسیب دیده و دنیای فوتبال به خصوص پاری سن ژرمن و هوادارانش را به شدت نگران کرده است. ریکو از ناحیه سر آسیب دیده و همچنان در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

کریستوف گالتیه، سرمربی پی‌اس‌جی، در کنفرانس مطبوعاتی خود این خبر را تایید کرد و گفت او، کادر فنی و بازیکنانش بعد از بازی شنبه مقابل کلرمون از جشن گرفتن و شادی به خاطر قهرمانی خودداری خواهند کرد و به جای آن پیام همدردی و همبستگی‌شان را برای خانواده ریکو خواهند فرستاد.

سرمربی پاری سن ژرمن در این باره گفت: "ما هفته خیلی سختی را پشت سر گذاشتیم. شنبه شب قهرمان شدیم و فردا از خواب بیدار شدیم و با شنیدن خبر ریکو در شوک فرو رفتیم. در تمرین‌های این چند روز خیلی سعی کردیم ذهن‌مان را از اتفاق تلخی که برای سرخیو افتاد منحرف کنیم. همه در کنار هم برای او دعا می‌کنیم و در کنار مادر، همسر و نزدیکانش هستیم. باید به زندگی و پزشکی ایمان داشته باشیم. روز شنبه بعد از بازی مقابل کلرمون شادی نخواهیم کرد و پیام همبستگی برای خانواده ریکو خواهیم فرستاد".

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین