کد خبر: ۸۴۳۵۸۴
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۱

ترافیک نیمه سنگین در جاده های شمال/ محدودیت تردد در «کرج- چالوس»

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا از اجرای محدودیت تردد در مسیر شمال به جنوب محور کرج - چالوس برای کلیه وسایل نقلیه خبر داد.
ترافیک نیمه سنگین در جاده های شمال/ محدودیت تردد در «کرج- چالوس»
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ احمد شیرانی درباره تمهیدات ترافیکی پلیس در جاده‌های کشور گفت: با توجه به تعطیلات پیش‌رو پلیس راهنمایی و رانندگی تمهیدات ترافیکی خود را امروز (جمعه ۱۲ خرداد) به دلیل ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر شمال به جنوب محور کرج - چالوس با ایجاد محدودیت تردد برای کلیه وسایل نقلیه اجرا کرد. 

وی افزود: همچنین در محدوده جنوب به شمال محور کرج-چالوس (شهرستانک تا نساء و محدوده‌های گچسر، سه‌راهی دیزین، پل زنگوله و سیاه‌بیشه)، جنوب به شمال آزادراه تهران –شمال (محدوده تونل شماره ۱۲ و ۱۳ و حد فاصل تونل شماره ۱۶ تا انتهای آزادراه) و جنوب به شمال محور هراز (امام زاده هاشم و لاسم تا گزنک) ترافیک به‌صورت نیمه‌سنگین در جریان است. 

به گفته رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور فراجا همچنین در محدوده جنوب به شمال محور فیروز کوه (دماوند)، آزاد راه قزوین –رشت (رودبار) و آزادراه کرج –قزوین (محدوده‌های هشتگرد و نظرآباد) ترافیک نیمه‌سنگین است. 

سرهنگ شیرانی با اعلام شماره تلفن ۱۲۰ از رانندگان و مسافران خواست که حتما پیش از شروع سفر با این شماره تماس گرفته و از آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌ها و محدودیت‌های ترافیکی مطلع شوند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین