کد خبر: ۸۴۳۵۹۷
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۱

جزئیات واژگونی اتوبوس در محور دامغان- سمنان

اتوبوس قوچان - تهران ساعت ۴ بامداد در جاده دامغان به سمنان واژگون شد.
جزئیات واژگونی اتوبوس در محور دامغان- سمنان
آفتاب‌‌نیوز :

در پی واژگونی اتوبوس قوچان ـ تهران در سمنان، ۲۹ مسافر اتوبوس مصدوم شدند.

اتوبوس قوچان - تهران ساعت ۴ بامداد در جاده دامغان به سمنان واژگون شد.

برای رسیدگی به وضعیت مصدومان، ۴ دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس ۱۱۵ در محل حاضر شدند و ۲۹ نفر را به بیمارستان کوثر سمنان منتقل کردند.

از ۲۹ سرنشین اتوبوس که برای بررسی‌های درمانی به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند، ۸ نفر بستری اند و سایر مسافران مرخص شده اند.

علت این حادثه ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه عنوان شده است.

پژمان قرائیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۲۹ مصدوم این سانحه روانه بیمارستان کوثر سمنان شدند.

وی با اشاره به زمان وقوع این سانحه واژگونی افزود: این سانحه واژگونی ساعت چهار بامداد صبح امروز به مرکز فوریت‌های پزشکی استان سمنان اعلام شده است.

سرپرست مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان اضافه کرد: این اتوبوس از قوچان به تهران در حال سفر بود و در ۱۲ کیلومتری سمنان دچار واژگونی شد.

قرائیان با اشاره تعداد تیم‌های امدادی اعزام شده به محل حادثه عنوان کرد: در امداد رسانی به مصدومان این حادثه، سه دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس مربوط به مرکز فوریت‌های پزشکی و خدمات پیش‌بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان سمنان و یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر به همراه با ۱۰ نفر نیروی عملیاتی حضور داشتند.

وی عنوان کرد: همگی مصدومان به بیمارستان کوثر سمنان منتقل شدند و در بخش اورژانس تحت نظر بوده و خدمات لازم را دریافت می‌کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما