کد خبر: ۸۴۳۸۵۰
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۰

مدیر تکیه معاون‌الملک کرمانشاه عزل شد

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان کرمانشاه، با تأکید بر اینکه برای بازدید از محوطه‌های گردشگری و به ویژه بنا‌های مذهبی رعایت حجاب و شئونات اسلامی الزامی است گفت: ورود بازدیدکنندگان بدحجاب به تکایا و محوطه‌های میراثی ممنوع است.
آفتاب‌‌نیوز :

داریوش فرمانی در پی حضور برخی گردشگران بدون رعایت شئونات اسلامی در تکیه معاون‌الملک کرمانشاه اظهار داشت: این گردشگران با حضور به موقع پرسنل اداره‌کل در محوطه ضمن تذکر لازم به بیرون از مجموعه هدایت شدند.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه، وی عنوان کرد: اینجانب به دنبال اطلاع از این موضوع ضمن تأکید ویژه به همکاران و افزایش نظارت بر حضور گردشگران مسؤل تکیه عزل، دستورات لازم برای بررسی هرگونه تخطی و کوتاهی را صادر کردم.

فرمانی با تأکید بر اینکه احترام به موازین شرعی و قانونی کشور خط قرمز همه ما است گفت: با توجه به حساسیت موضوع در ایام پیک سفر افزایش تعداد پرسنل شیفت و نگهبان مجموعه‌ها در دستور کار قرار دارد.

سرپرست اداره‌کل میراث‌فرهنگی استان کرمانشاه با تأکید بر اینکه هیچگونه خدماتی به افراد بی‌حجاب و هنجارشکن در محوطه‌ها و بنا‌های مذهبی داده نمی‌شود، از گردشگران خواست ضمن رعایت موازین اخلاقی و دینی با احترام به فرهنگ میزبان از دیدن آثار تاریخی که بخشی از هویت فرهنگی، تاریخی و مذهبی استان کرمانشاه هستند، بازدید کنند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین