کد خبر: ۸۴۳۹۴۳
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۰

وزیر بهداشت: پرونده سلامت برای هر ایرانی تشکیل می‌شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در نشست هیأت رییسه دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد که با حضور استاندار چهارمحال و بختیاری برگزار شد با اشاره به لزوم تشکیل پرونده سلامت برای هر ایرانی، اجرای طرح سلامت بخش در بوشهر، کردستان و خراسان جنوبی و رایگان شدن خدمات بستری در صورت مراجعه از مسیر نظام ارجاع در این سه استان را موفقیت آمیز خواند.
وزیر بهداشت: پرونده سلامت برای هر ایرانی تشکیل می‌شود
آفتاب‌‌نیوز :

بهرام عین اللهی در این نشست که در ستاد دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد برگزار شد، با اشاره سفر‌های متعدد خود به این استان در دوران اوایل انقلاب اسلامی گفت: خوشبختانه برکات نظام جمهوری اسلامی که مدیون و مرهون هدایت‌های بزرگمرد تاریخ، حضرت امام راحل و مقام معظم رهبری است، در استان چهارمحال و بختیاری برای همگان ملموس و قابل مشاهده است. 
 
به گزارش وبدا، وی افزود: در دوران طاغوت، وضعیت سلامت جامعه، بسیار نامناسب و تاگوار بود و حال آن که وضعیت کنونی، قابل مقایسه با آن دوران نیست و از این پس نیز باید برای خدمت با کیفیت و قابل قبول به مردم، احساس مسئولیت داشته باشیم. 
 
وزیر بهداشت با اشاره به رویکرد دولت مردمی در توجه ویژه به مناطق محروم، یادآور شد: در این دولت تجهیزات پزشکی سرمایه‌ای قابل توجهی به استان چهارمحال و بختیاری اختصاص یافت که شامل دستگاه‌های MRI، سی تی اسکن و سی تی آنژیو بوده و همه تلاش دولت بر این است تا غبار محرومیت از سیمای این استان زدوده شود.
 
عین اللهی تاکید کرد: مدیران دانشگاه‌های علوم پزشکی باید برای خدمت به مردم، همدل و هم افزا باشند؛ به ویژه آن که کیفیت مدیریت مهمتر از کمیّت آن است و باید از تک تک لحظات و فرصت‌های خدمتگزاری که خداوند به ما عطا فرموده، با کار کیفی و اثرگذار به خوبی استفاده کنیم. 
 
در این نشست گزارش‌هایی از اقدامات صورت گرفته و نیاز‌های دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد توسط رییس و معاونین این دانشگاه به وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ارائه شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین