کد خبر: ۸۴۴۱۶۵
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳

رضا عطاران چرا تلویزیون نمی‌آید؟

گیتی معینی گفت: رضا عطاران کارگردان و بازیگر بسیار باسواد و بااخلاقی است. باید با او کار کنید تا ببینید چقدر مرد است و مرام دارد. مردم هم واقعا دوستش دارند.
آفتاب‌‌نیوز :

گیتی معینی  بازیگر سریال‌های «مدرسه مادربزرگ ها»، «پلیس جوان»، «خانه به دوش»، «سه دونگ سه دونگ» و «خوش نشین ها» که نسبت خویشاوندی نزدیکی با رضا عطاران دارد، سپس در پاسخ به این پرسش که آیا واقعا رضا عطاران از تلویزیون قهر کرده است؟ می‌گوید: رضا عطاران کارگردان و بازیگر بسیار باسواد و بااخلاقی است. باید با او کار کنید تا ببینید چقدر مرد است و مرام دارد. مردم هم واقعا دوستش دارند. در تلویزیون به او بی مهری شده است؛ این در حالی است که ما باید این شخصیت‌ها را حفظ کنیم.

این بازیگر در عین حال می‌گوید: اگر بخواهند رضا عطاران می‌آید فقط باید مردم از ته دل بخواهند و تاکید کنند که کار‌های عطاران را می‌خواهند. رضا عطاران در کارهایش واقعیت‌های تلخ جامعه را به شکل طنز به تصویر می‌کشد. به قول چارلی چاپلین که می‌گفت با بغض می‌نویسم و با خنده می‌خوانم.

گیتی معینی در پایان درباره آرزو‌های چنین می‌گوید: آرزویم خوشبختی همه جوانان و مردم عزیز کشورم است. ان شاءالله خداوند کمک کند ایرانی آباد و بدون دغدغه داشته باشیم، چون هیچ جای دنیا ایران نمی‌شود. ما همه کشورمان را دوست داریم و امیدواریم همیشه صلح و دوستی برقرار باشد. آرزویم فقط سلامتی مردم کشورم است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین