کد خبر: ۸۴۴۲۳۱
تاریخ انتشار : ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۰۶

اگر پول ساپینتو را بدهید با ما طرف هستید!

سرمربی پرتغالی استقلال پس از پایان ماجرا‌های جام حذفی و خروج از ایران، همچنان خبرساز است.
آفتاب‌‌نیوز :

فدراسیون فوتبال جدا از ماجرایی که در دربی فینال جام حذفی میان استقلال و پرسپولیس به وجود آمد، پیرامون رفتار‌های قبلی ریکاردو ساپینتو هم با او برخورد کرده بود و علاوه بر جلسات متعدد محرومیت که در تاریخ این باشگاه رکورد دار شد، سرمربی پرتغالی استقلال محکوم به پرداخت ۱۰ درصد از کل رقم قراردادش هم شد.

در این میان استقلالی‌ها مدعی اعتراض پیرامون محکومیت ۴ ماهه سرمربی خود به واسطه اتفاقات رخ داده در دربی هستند، اما جریمه ۱۰ درصدی همچنان به قوت خود باقی است. در روز‌های گذشته نوشتیم استقلال به واسطه قوانین فرابورس و بحث نظارت ارگان‌های ذیصلاح اجازه ندارد جریمه ریکاردوساپینتو را از حساب خودش بپردازد و این مبلغ حتماً باید از اصل قرارداد سرمربی استقلال کم شود. 

در همین رابطه امروز از داخل فدراسیون فوتبال شنیدیم اگر استقلال جریمه ساپینتو را از حساب خودش بپردازد و آن را از رقم پرداختی به سرمربی کم نکند جدا از اینکه ارگان‌های قانونی این مسئله را پیگیری خواهند کرد و مدیران باشگاه از این بابت مواخذه می‌شوند، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز مدیران استقلال را احضار می‌کند.

یکی از مدیران نزدیک به فدراسیون به شرط افشا نشدن نامش این خبر را تایید کرد گفت: اگر باشگاه استقلال جریمه را از حساب خودش بپردازد جدا از ورود ارگان‌های نظارتی، کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال هم با این باشگاه برخورد می‌کند، چون سرمربی استقلال به خاطر رفتار نامناسب خود جریمه شد و اگر باشگاه این پول را بدهد یعنی اینکه عملاً کار خلاف قانون ریکاردو ساپینتو را تایید کرده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین